PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 090
ocen
6,0 10 1 65090
7,2 30
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

Porażka....

ocenił(a) film na 1

Nie polecam nikomu... jeśli to ma być godny polecenia film to nie mam pytań. Zmarnowany totalnie czas

ocenił(a) film na 9
wuju87

kwestia gustu i zrozumienia fabuły

ocenił(a) film na 7
rafiirsko

Nie przemówisz, poza tym nie warto nawet hehe. Jak widać, każdy ma jakiegoś ''delikwenta''...

ocenił(a) film na 1
djrav77

a co masz na myśli mówiąc delikwenta ?

ocenił(a) film na 7
wuju87

Celowo użyłem cudzysłów. Moim ''delikwentem'' jest osobnik, który poci się poniżej he.

rafiirsko

Tyle, że w fabule nic do zrozumienia nie było. Bo w ogóle w tym filmie fabuły ani scenariusza nie ma i Ferdek z Paździochem by lepszy wymyślilili w dwie minuty.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Buahahahahahahahahahaha..... Nie ma fabuły, nie ma scenariusza.... Przecież Ty nie wiesz co to fabuła i scenariusz. Ciebie wystarczy postraszyć zlepkiem scen i już jesteś szczęśliwie przerażony :)

djrav77

To co mnie właśnie straszy to fabuła i scenariusz, których ty i Dealric nie widzicie.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Fabuła i scenariusz Cię straszą? Czy Ty się chłopie słyszysz?????????????????????????????
Idź się dokształć w kinematografii i gramatyce, a później porozmawiamy ...może he.

djrav77

Zarówno kinematografie jak i gramatyke mam głęboko w dupsku!!!!

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Nom, a powinieneś mieć we łbie. Cóż poza błotem jak widać niewiele tam jest he.
Tobie nie przegada, boś Ty najmądrzejszy z najmądrzejszych.

ocenił(a) film na 1
djrav77

mnie thriller, horror ma trzymać w napięciu, ma mieć momenty w których mam się czuć chociaż trochę przerażony itp. w tym filmie dla mnie takich nie było. To tyle w temacie.

ocenił(a) film na 7
wuju87

Jak w każdym gatunku, tak i w horrorze (to nie wyjątek), są filmy, które mniej, lub bardziej przerażają. Zmora tego, jest to, że w ogóle ktoś zakwalifikował go jako ...horror, bo tak prawdę mówiąc, bliżej mu do dramatu psychologicznego.
Ostatnio tak było z ''Wilkołacznymi snami'', gdzie dystrybutorzy zaserwowali widzom już w tytule mega spoiler, przez co film stracił na minimum zaskoczenia, a przy tym, na wyższych ocenach.
OK. Rozumiem, Ty to rozumiesz, ale ten o którym wspominałem, za nic niczego nie rozumie...

ocenił(a) film na 9
djrav77

oglądając na słuchawkach (nocą i w skupieniu) momentami czułem dreszcze na plecach

wuju87

https://www.youtube.com/watch?v=zz6KOsePEHs Tutaj facet ładnie tłumaczy, skąd bierze się takie podejście do tego filmu... Koleś trafia w sedno. Wuju87 czyli rocznik tylko 3 lata młodszy... Spodziewałbym się po kimś takim, że raczej nie będzie ofiarą dzisiejszej papki ale niestety jak pokazuje autor tego filmu tak jest...

PS. Tylko dla osób znających angielski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones