PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 090
ocen
6,0 10 1 65090
7,2 30
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

Słabe

ocenił(a) film na 3

Ten film był tak słaby, że dziwi mnie, że ktoś dodaje go do top filmów roku. Widziałam mnustwo horrorów ale to coś...? Przypominało mi trochę `innych` póki się nie zesrało, padło na twarz i nie wstało. Rozumiem zamysł, ale nie wyszło. Stracony czas.

karu1990

mnustwo ??

ocenił(a) film na 3
marcink15

O boshe.... jaki wstyd! Dziękuję!

ocenił(a) film na 8
karu1990

Myślę, że bliżej mu do "Lśnienia" niż do "Innych".

ocenił(a) film na 5
Fioletowa_ropucha

Lśnienie jest tak daleko od tego filmu jak droga mleczna od mgławicy andromedy :-P
Pod kątem realizacji, aktorstwa, scen "strasznych". Jeżeli nawiązywali w ogóle do Lśnienia to nieudolnie.

ocenił(a) film na 8
armarange

Miałam na myśli historię, którą opowiadają oba filmy. Alternatywne zakończenie. W gruncie rzeczy mamy podobnych bohaterów, podobne motywy, które możemy oczywiście traktować jako klisze. Nie każdy reżyser jest Kubrickiem.

ocenił(a) film na 5
Fioletowa_ropucha

Racja. W związku z tym rozumiem że Lśnieniu dałaś co najmniej 10/10 skoro temu filmowi 8/10 . :-)
Wiem co miałaś na myśli. JEdnak czytając tytuł Lśnienie obok tej mizeroty jaką wg mojej subiektywnej oceny jest ten film poczułem się nieswojo - arcydzieło z jednej strony i kino klasy B z drugiej. Oczywiście nikomu swojej oceny nie narzucam.

ocenił(a) film na 5
karu1990

Nie obraź się ale po tym jak zauwazyłem rocznik przy Twoim nicku, przestałem się dziwic skąd takie głupie określenia
jak "boshe" itp. Czas umierac. Za stary jestem :-P

ocenił(a) film na 3
armarange

Kiedys zostalam wyzwana jak użylam `o boze`, bo go `to obraza` od tej pory pisze zawsze w ten sposob. A co do mojego wieku.... no stara nie jestem... dzieckiem tez nie wiec nie rozumiem o co ci chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones