PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 090
ocen
6,0 10 1 65090
7,2 30
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

jezeli ktokolwiek przestraszyl sie na tym "horrorze" to gratuluje. zalosy, zupelnie nie udany, bez klimatu, z denerwujacymi aktorami i nuzacy. sorry ale nie polecam nikomu.

ocenił(a) film na 10
hazard1337

Nie wystraszyłeś się, że Samuel zaraz spadnie z tej "drabinki", bo mama była zajęta rozmową z koleżanką :)? Jak nie, to gratuluję niskiego poziomu empatii.

Sajgoniarz

gratulujesz empatii? w filmie? brawo ty

ocenił(a) film na 10
hazard1337

Jeżeli dobrze pamiętam, to w dramatach, filmach psychologicznych i czasem dobrych horrorach cały szkopuł polega na więzi emocjonalnej z głównym bohaterem. Coś mi mówi, że gdybym nie przejmował się tym, że ktoś w filmie umiera, albo w akcie desperacji robi w tydzień profesora medycyny, to sporo filmów, które są niesamowite miałyby co najwyżej 2 jak właśnie Twoja ocena. Bo za co bym miał dać 9 filmowi, w którym przez 2h murzyn opiekuje się niepełnosprawnym białym?

Sajgoniarz

komentujesz facet moja ocene dotyczaca filmu Nietykalni? czlowieku, oceniasz babadook na 10. slaby film klasy b. no wybacz ale dobre kino charakteryzuje sie tym, ze widz nawiazuje jakas wiez z bohaterami lub z tematyka filmu. ten jest po prostu kiepskim filmem w mojej ocenie. wiec nie wychodz mi z takimi nawiazaniami do mojej oceny innego filmu, ktory z reszta ma srednia na filmwebie ok 8,7. nie no wybitne swietne kino ten babadook. po prostu sie nie produkuj dalej bo nawet nie potrafie sie smiac z glupot jakie wypisujesz. zachowaj sobie to "arcydzielo" i dalsze opinie dla siebie. bez odbioru bo tylko marnuje czas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones