The Babadook

1 godz. 32 min.
6,0 61 602
oceny
6,0 10 61602
16 533
chce zobaczyć
7,1 18
ocen krytyków
{"rate":7.0555553,"count":18}
{"type":"film","id":676364,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Babadook-2014-676364/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Babadook
  • fiszkaa70 ocenił(a) ten film na: 3

jest denny. kino artystyczne opowiadające o depresji typu: "jak ci się nie podoba, to znaczy, że go nie rozumiesz". 3/10, oglądałam dwa razy, szukając czegoś niezwykłego. dodatkowo aktor wcielający się w syna głównej bohaterki jest nie do zniesienia...

• kira_chan_123411 ocenił(a) ten film na: 3

fiszkaa70 podzielam!

• Maciek24bogusz ocenił(a) ten film na: 7

kira_chan_123411 z oceną syna nie sposób się nie zgodzić

• Pio76 ocenił(a) ten film na: 8

fiszkaa70 I na Boga, taki właśnie ma być!

• arieljarosz ocenił(a) ten film na: 8

Pio76 nie każdy to rozumie

• Innna ocenił(a) ten film na: 7

fiszkaa70 Jak ci się nie podoba, to ci się nie podoba i koniec historii. Po co jednak nazywać coś dennym? No, chyba żeby obrazić tych ludzi, którym się podobało, którzy sprowokowani nazwą denną Twoją opinię. To jest taka dziecięca gra, którą ciągle się obserwuje na tym forum.
    Dla mnie ten film ciekawie wykorzystał wiedzę o demonie Babadook, który żywi się ludzką żałobą i stratą. Dziecko było niezwykle irytujące, jednak pracuję na co dzień z dziećmi, i wcale tak daleko nie odbiegał zachowaniem :)

• Marco94filmmaniak ocenił(a) ten film na: 8

Innna Masz rację gdyby odrzucić na boczny plan Syna to reszta, była jak być powinna (Miałem ciary gdy to oglądałem a rzadko je miewam w Horrorach) tylko jeśli dobrze się przypatrzyłaś to mnie osobiście irytowało podejście Matki w końcowej scenie a dobrze pamiętamy jak z nim uparcie "walczyła" Takie walka na głosy :D

• Innna ocenił(a) ten film na: 7

Marco94filmmaniak Wiele osób będzie irytować zachowanie matki. W patriarchacie kobieta powinna pełnić idealnie rolę opiekuńczą. Nawet jeśli ma się postępowe poglądu, to wewnętrznie będzie coś nam zgrzytać. Do tego ona sobie wyraźnie nie radziła, najgorsze jest to, że nikt za bardzo nie chciał, ani nie próbował jej pomóc.

• fiszkaa70 Z tym filmem jest taki problem, że jest zwyczajnie słaby. Dopiero później dorabia się do niego otoczkę i legenduje się jako coś epickiego. Dla mnie nie był ciekawy, nie dostrzegłem w nim nic, nie był nawet straszny. Natomiast dzieciak faktycznie działał na nerwy, do tego stopnia, że wstyd się przyznać, ale liczyłem, że aktorka go udusi zamiast psa :D