PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583704}
5,6 83 243
oceny
5,6 10 1 83243
6,4 20
ocen krytyków
Baby są jakieś inne
powrót do forum filmu Baby są jakieś inne

ten obraz Koterskiemu za bardzo nie wyszedł

Drabiniasty

Mnie też...

ocenił(a) film na 8
Drabiniasty

tez tak mi sie wydawało za pierwszym razem. ...ale obejrzałem niedawno jeszcze raz i napisze krótko: wyszedł,wyszedł.

ocenił(a) film na 3
soglif3

No ja akurat wolę jego wcześniejsze filmy

ocenił(a) film na 9
Drabiniasty

Po prostu nie dorosles do tego typu filmów i nie wyszedles z piaskownicy obrazów o superbohaterach.

ocenił(a) film na 3
bredny

To znaczy to do mnie było? Chłopcze, na PAN mi powinieneś mówić. Nie ma tu nic gorszego niż smarkacze, którym się wydaje, ze są talentami psychologicznymi. Mam syna w gimnazjum więc swoje uwagi kieruj do ludzi komentujących transformersy. Film jest do d... i to jest moje zdanie, bez względu czy to się jakiemuś "nie-dzieciakowi" podoba czy nie

ocenił(a) film na 9
Drabiniasty

Twój egocentryzm mnie przeraża. Nie jesteś żadnym panem a zakładając tutaj konto jesteśmy równi. Więc nie zasłaniaj się wiekiem podstarzały tatusiu tylko odnieś się do meritum sprawy. Widocznie jeśli nie ma wybuchów i postrzałów to film dla Ciebie jest słaby.

ocenił(a) film na 3
bredny

Sorry, to przecież ty jesteś tym dorosłym "nie z piaskownicy", który już "dorósł" to doceniania nudnych filmów więc co? Nagła zmiana frontu? Tak to bywa z oszołomami - jak nie ma argumentów, to zaczyna się odwracanie kota ogonem. A równi nie jesteśmy, bo ja nikogo pierwszy personalnie nie atakuję, gdyż WIEM, ZE GUST FILMOWY JEST OSOBISTĄ SPRAWA KAŻDEGO Z OSOBNA, a jak ktoś tego nie wie i zaczyna jakieś osobiste wycieczki jak tylko ktoś ma inne zdanie czy wchodzi w żałosny pretensjonalny ton typu "nie dorosłeś" to znaczy, że jest ograniczony, czyt. nie jest mi równy. Dziękuję za uwagę. Twoje zdanie na mój temat jest mi obojętne

ocenił(a) film na 9
Drabiniasty

Aż tak bardzo obojętne, że musiałeś odpowiedzieć. No cóż, z logiką u Ciebie nie jest najlepiej. Nie zaatakowałem personalnie a wskazałem na pospolite ruszenie i nieznajomość tematyki. Aż tak bardzo, że zabolały Ciebie osądy. Gust jest osobistą sprawą każdego, ale najwidoczniej nie potrafisz tego zrozumieć besztając dość udane kino. Nie każdy jednak może je zrozumieć.

ocenił(a) film na 7
bredny

Zaatakowałeś personalnie. Pewnie nie rozumiesz, bo IQ nie to. Film faktycznie jest lepszy niż średnia na jaką został skazany. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteś przemądrzałym dupkiem.

ocenił(a) film na 9
musicmans

No proszę, same inwektywy i subiektywne przekonania. Z panem już nie rozmawiam.

ocenił(a) film na 3
musicmans

Słuszna uwaga. Nazwałeś "sprawę" po imieniu. Czasem tak trzeba

ocenił(a) film na 3
bredny

Jak już Ci zabrakło argumentów to zacząłeś jakieś "psychologiczne" wywody. A wystarczyłoby się czasem do błędu przyznać. Pokazałabyś chociaż trochę klasy. A tak ani klasy, ani merytoryki, za to wielkie "wlew" i przekonanie o własnej nieomylności... Oj...

Drabiniasty

Skąd się biorą tak ograniczeni ludzie, i się jeszcze takiemu wydaje że jest kimś ważnym,

bredny

No to może ja zaatakuję personalnie: Wiesz co, bredny? Jesteś zwykłym chamem i tyle. Skoro gust to osobista sprawa każdego, jak twierdzisz, to dlaczego jedziesz po kimś, jak po szmacie tylko dlatego, że mu się film nie podobał?

ocenił(a) film na 2
Drabiniasty

No nic dziwnego że Cię wymęczył ten film to straszne gówno....

ocenił(a) film na 3
slobi

Dokładnie! To bardzo trafna recenzja skupiająca się w tym jednym słowie! Dzięki za wsparcie!

Drabiniasty

No nie wyszedł za bardzo. Jak na Koterskiego to słabizna. Początek jest rewelacyjny, ale po mniej więcej 30 minutach zaczyna się zwykłe hejtowanie i tyle. A baby? Są cudowne, wspaniałe i tyle w temacie

ocenił(a) film na 3
Pawcio_filmaniak

Dokładnie. Potem to już się czeka na koniec:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones