PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789068}

Nighthawk

Bacurau
6,7 2 929
ocen
6,7 10 1 2929
7,0 24
oceny krytyków
Bacurau
powrót do forum filmu Bacurau

to być razem. Można by temu filmowi dać podtytuł: "nie ma wolności bez solidarności". To film o tym, jak na zło, przemoc (społeczną, polityczną, gospodarczą), korupcję władz reaguje skonsolidowana społeczność. Tam nie ma ludzi, którzy chcą przypodobać się władzy, którzy rezygnują ze swoich wartości dla zdobycia pozycji i posiadania większej ilości różnych rzeczy. A oprócz tego „Bacurau” oferuje jeden z najlepszych twistów, jakie ostatnio widziałam.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Rewelacyjny dramat w westernowej, wręcz, konwencji - 9/10!!!

ocenił(a) film na 2
Szpila_1308

jestes k... nienormalny

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Ten film to świetna alegoria na kur estwo "pandemiczne" jakie ma miejsce od prawie dwóch lat. Ale jest nadzieja - wk urw w narodzie narasta i oby finał był taki sam jak w Bacurau.

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Chyba inny film oglądałem bo żadnego twistu tam nie widziałem. Było przewidywalne i bezsensownie brutalnie, a dopisywanie tu jakiejś większej głębi jest mocno na siłę. Oglądało się ok ale film nie wywołał u mnie żadnych emocji i prędko o nim zapomnę.

ocenił(a) film na 8
OlFunkyBastard

Dla mnie przewidywalne i nie było. Każdy ogląda film poprzez siebie, swoją emocjonalność i wrażliwość. I to jest oczywiście ok:))

ocenił(a) film na 2
Agatonik

jakim trzeba byc poj.... zeby temu czemus dac 8

ocenił(a) film na 8
ataman2016

Trzeba być inteligentną i wrażliwą osobą. Tobie tego ewidentnie brak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones