Film

2008 12 min.
5,7 107
ocen
5,7 10 107
35
chce zobaczyć
{"id":"478341","linkUrl":"/film/Bal+przebiera%C5%84c%C3%B3w-2008-478341","alt":"Bal przebierańców"}
Wytworny bal i tłum eleganckich gości bawiących się przy stonowanej, salonowej muzyce. W takiej oto scenerii, przywołującej na myśl amerykańskie musicale z lat 30tych,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Wytworny bal i tłum eleganckich gości bawiących się przy stonowanej, salonowej muzyce. W takiej oto scenerii, przywołującej na myśl amerykańskie musicale z lat 30tych, poznajemy głównych bohaterów filmu „Bal przebierańców” – Księcia i Małą Myszkę. Piękni i młodzi, uśmiechnięci i szczęśliwi, doskonale prezentują się wśród innychWytworny bal i tłum eleganckich gości bawiących się przy stonowanej, salonowej muzyce. W takiej oto scenerii, przywołującej na myśl amerykańskie musicale z lat 30tych, poznajemy głównych bohaterów filmu „Bal przebierańców” – Księcia i Małą Myszkę. Piękni i młodzi, uśmiechnięci i szczęśliwi, doskonale prezentują się wśród innych uczestników przyjęcia. Jak się jednak okazuje, to tylko pozory. Tak jak i pozorny okazuje się świat, w którym się znajdują. Poznali się już jakiś czas temu. Na czacie. Później przyszła pora na „znajomość” w portalu społecznościowym. Długie rozmowy, wzajemne zwierzenia, a w końcu wymiana fotografii. To tyle. Nic więcej Internet nie był w stanie im zaoferować. Ich wirtualny związek opierał się na wyobrażeniach zbudowanych na podstawie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych zdjęć i pogawędek, w których ważone jest każde słowo. Co się jednak stanie, gdy odetniemy od sieci ludzi, którzy spędzają przed komputerem całe dnie? Co się stanie gdy postawimy ich przed sobą twarzą w twarz? Kim się okażą wrzuceni do realnego świata, pozbawieni oręża jakim jest myszka i klawiatura? Czy wyobrażenia i wzajemne oczekiwania będą w stanie wytrzymać zderzenie z okrutną prawdą?

studio
Akademia Filmu i Telewizji / Lubelska Grupa Filmowa
data produkcji
2008
tytuł oryg.
Bal przebierańców
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • podobaja mi sie aktorzy Grzegorz i Anna absolwenci warszawskiej AT 2009 Brawo

  • Czatowanie

   Vatras89 ocenił(a) film na 8

   Nigdy nie lubiłem tego płytkiego sposobu komunikacji - czatowania...Film idealnie przedstawia ten problem współczesnego pokolenia.