PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810196}

Bao

7,0 8 650
ocen
7,0 10 1 8650
7,0 15
ocen krytyków
Bao
powrót do forum filmu Bao

z niebanalną historią jaka przydarzyła się matce, głównej bohaterce. 8 minut bardzo dobrze zarezerwowanego czasu. Nie ma co pisać więcej, bo po prostu trzeba zobaczyć i zasmakować chińskich pierożków.

dzyniu88

Jeśli tak, to Twoja ocena 4 ("ujdzie") to chyba pomyłka?

ElfnA

Dzyniu ma własny system ocen na fw. Widzę, że ciągle nudzie tutaj tego jeszcze nie rozkminili i nadal mają ból pupy :D

djrav77

aaa, już rozumiem, że to pięciostopniowa skala :) nie rozkminiłam, bo nie śledzę poczynań Dzyniu na fw. Ale następnym razem, jeżeli zdziwi mnie rozdźwięk między czyjąś oceną a opinią, to sprawdzę, jak ta osoba ocenia pozostałe filmy. Zresztą już nic mnie nie zdziwi.

ElfnA

:D

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 8
djrav77

Nie wiem czy chodzi o ból dupy, tylko jeśli przychodzisz na wspólne podwórko i są jakieś zasady oceniania to jest to osobliwe, że ktoś zaniża ogólne oceny filmów, nawet jeśli mu się podobają :)

mon_l

Otóż to. Powtarzam temu pajacowi to od roku, ale nie dociera. Nawet zgłoszenie nie pomogło.

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

bez sensu zaniżać wszystkim świetnym filmom ocenę dla swojego widzimisię w postaci 5-stopniowej skali :/

RaboPL

Zgłoś go. Ja tak robię. Może gdy więcej osób zwróci na to uwagę, administrator temu zaradzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones