PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32024}

Barabasz

Barabba
7,2 1 441
ocen
7,2 10 1 1441
Barabasz
powrót do forum filmu Barabasz

Barabasz

ocenił(a) film na 4

postać tragiczna, człowiek prosty nie potrfiący oddzielić dobra od zła ,w gruncie rzeczy sam nie jest zly, jest ofiara okoliczności, ma i pecha, jakies fatum go prześladuje, ale w chwil gdy właściwie jego nędzne życie powinno się skończyć coś się dzieje i dalej musi wegetować nosząc na barkach poczucie winy za to ze on żyje a Jezus skończył życie na krzyżu również za Barabasza.

yuno

I paradoksalnie koło jego losu zawraca. Choć wydawał się niezniszczalny, ginie ostatecznie tak, jak miał zginąć w Yerushalaym. Pozdro dla pięknej i inteligentnej Yuno.

jomsborg1971

a ja przez cały film myślałem że on ma farta wszyscy wokół niego gineli a on był niezniszczalny

ładnie Yuno opisała postać Barabasza tylko dlaczego dała tylko 4 :(

ocenił(a) film na 9
jomsborg1971

Został ukrzyżowany za podpalanie Rzymu i tam ukrzyzowany, nie w Jerusalem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
yuno

WYPOWIEDŹ Z 2002?! O.O

ocenił(a) film na 5
bavaria

FW istniał już przed rokiem 2000. Ciekawe to były czasy. Raczkujący internet, mieli coś wspólnego z magazynem FILM. A na pierwszym miejscu w TOP był "Matrix". Ciekawe czasy...

ocenił(a) film na 6
Grifter

@Grifter "Matrix" jako lider. Haha no nieźle to wszystko musiało wyglądać. Chociaż nie ma o czego wyśmiewać, bo teraz mamy "Nietykalnych" na drugim. :P Dzięki wielkie, za takie info. Ciekaw jestem czy ktoś mógłby jakoś szerzej opisać jak to wszystko powstało i wyglądało na początku. Byłaby z tego całkiem niezła lekcja historii :)

ocenił(a) film na 5
bavaria

W magazynie FILM regularnie pojawiał się kącik FW. Między innymi TOP - wtedy jeszcze TOP 10.
To ci napiszę, że w jednym miesięcu 'Matrix' został zdetronizowany i na podium stanął "Leon Zawodowiec'.

Oj tak, poczytało by się takie wspominki, tyle, że nie wiem kto by miał je spisać, bo ludzie z dawnego FW (redaktor naczelny Kamiński - pamięta ktoś? I pewnie inni przed nim) już od lat nie mają z tym portalem nic wspólnego. Ciekawe czy mają jeszcze coś wspólnego dziś z pisaniem o kinie?

ocenił(a) film na 7
Grifter

Filmweb powstał w 1998 roku
Stopklatka w 1996
Polski net wtedy raczkował jeszcze doił butlę :)
Rzekłbym taki osesek
A co do filmu to był w 1996 roku w Wielkanoc
Coś pamiętam jakiś kolo wszedł w tłum i gadał ludziom głosujcie na Barabasza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones