film

Barbara Lee. Prawdziwa władza

Truth to Power: Barbara Lee Speaks For Me
2020
1h 22m
7,0 74
oceny
7,0 10 1 74
7,2 4
oceny krytyków
Samotnie wychowywała dwójkę dzieci. Dobrze wie, co to znaczy nie mieć za co nakarmić własnej rodziny. Barbara Lee, dziś przedstawicielka 13. okręgu wyborczego w stanie... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Barbara Lee. Prawdziwa władza zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

premiera

nagrody

Samotnie wychowywała dwójkę dzieci. Dobrze wie, co to znaczy nie mieć za co nakarmić własnej rodziny. Barbara Lee, dziś przedstawicielka 13. okręgu wyborczego w stanie Kalifornia w Izbie Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, jest wzorem zaangażowanej aktywistki i polityczki działającej na rzecz tych, którzy nie mają siły, czasu i środków,Samotnie wychowywała dwójkę dzieci. Dobrze wie, co to znaczy nie mieć za co nakarmić własnej rodziny. Barbara Lee, dziś przedstawicielka 13. okręgu wyborczego w stanie Kalifornia w Izbie Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, jest wzorem zaangażowanej aktywistki i polityczki działającej na rzecz tych, którzy nie mają siły, czasu i środków, aby zadbać o swoje interesy. Zajmuje się prawami człowieka i równością. Podkreśla, że zajmowanie się sprawami najuboższych i walka z nierównościami jest elementem walki o demokrację.  "Barbara Lee. Prawdziwa władza" jest portretem jednej z najbardziej zaangażowanych afroamerykańskich działaczek. Reżyserka Abby Ginzberg przedstawia jej drogę do wysokich amerykańskich urzędów i źródła politycznego zaangażowania sięgającego Partii Czarnych Panter. Film przedstawia również innych polityków rozbijających "biały" mur amerykańskiej polityki: zmarłego w lipcu Johna Lewisa, Ayannę Pressley czy Alexandrię Ocasio-Cortez.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przykład odwagi

ocenił(a) film na 7

i niezależności. Niech będzie przykładem dla polskich polityczek i aktywistek. Postęp, rozwój i walka o prawa człowieka jest kobietą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones