Kiedy budzi się nowy, wyjątkowo groźny troll, który zaczyna siać spustoszenie w całej Norwegii, Nora, Andreas i kapitan Kris stają przed najniebezpieczniejszą misją w swoim życiu. Aby powstrzymać bezlitosne stworzenie, muszą zdobyć nowych sojuszników i zagłębić się w odległą historię kraju. Zegar tyka, a fala zniszczenia zatacza coraz szersze kręgi. Bohaterowie muszą zmierzyć się z niemożliwym, aby ocalić ojczyznę przed pogrążeniem się w ciemności.
Pierwsza część była fajna, ale druga to już typowe Hollywood. Serio??. Główna bohaterka budzi trolla, przez co giną ludzie — w tym jej przyjaciele — i nie ma żadnych dylematów moralnych. Druga „bohaterka” specjalnie wylewa kawę (czy herbatę) na przycisk, przez co nie włączają się światła unieruchamiające trolla, i nie...
więcej