Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:38
Film

Barbie of Swan Lake

2003 1 godz. 21 min.
6,6 6 561
ocen
6,6 10 1 6561
355
chce zobaczyć
{"id":"106254","linkUrl":"/film/Barbie+z+Jeziora+%C5%81ab%C4%99dziego-2003-106254","alt":"Barbie z Jeziora Łabędziego","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/62/54/106254/6900081.2.jpg"}
"Barbie z Jeziora Łabędziego" to bajka ze wspaniałą muzyką Czajkowskiego, w której Barbie pojawia się jako Odeta, córka... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Barbie z Jeziora Łabędziego
Zwiastun nr 1 (polski) 1:38
Barbie z Jeziora Łabędziego - Zwiastun Nr 1 (polski) Barbie z Jeziora Łabędziego - Zwiastun Nr 1 (polski)

"Barbie z Jeziora Łabędziego" to bajka ze wspaniałą muzyką Czajkowskiego, w której Barbie pojawia się jako Odeta, córka piekarza. Podążając w ślad za jednorożcem, Odeta wkracza do Zaczarowanego Lasu. Okrutny czarnoksiężnik Rotbart zamienia dziewczynę w łabędzia. Królowej wróżek udaje się jednak odczarować Odetę, ale nie do końca... W nocy"Barbie z Jeziora Łabędziego" to bajka ze wspaniałą muzyką Czajkowskiego, w której Barbie pojawia się jako Odeta, córka piekarza. Podążając w ślad za jednorożcem, Odeta wkracza do Zaczarowanego Lasu. Okrutny czarnoksiężnik Rotbart zamienia dziewczynę w łabędzia. Królowej wróżek udaje się jednak odczarować Odetę, ale nie do końca... W nocy Odeta jest człowiekiem, lecz wraz z nadejściem świtu zamienia się w łabędzia. Ale to właśnie Odeta, bez względu na postać, którą przybiera, musi uratować Zaczarowany Las przed złowrogim czarnoksiężnikiem. Ale jak ma tego dokonać młodziutka dziewczyna, uzbrojona tylko w swoją odwagę, uczciwość i rozum? Zwłaszcza, że w tym samym czasie zakochuje się w niej przystojny książę Daniel.

studio
Mainframe Entertainment / Mattel
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dla każdej dziewczynki...

  kk4exy ocenił(a) film na 10 

  Bajka dzieciństwa...Cieszę się,że mogłam to oglądać jako dziecko(a nie te straszne współczesne bajki).

  1
  • Dzieciństwo..

   xlidkaax ocenił(a) film na

   Jeszcze pamiętam jak oglądałam to w przedszkolu zaraz po premierze .. ;)

   4
   • Kocham;P

    harmonny9 ocenił(a) film na 10 

    Ten film, ta historia najbardziej mi się podoba( z całej serii)!!! świetna grafika i przede wszystkim muzyka!!!! Czajkowski jest świetny!!!

    2
    • kocham tą bajkę

     udia

     wiem ,że zachowuję się jak duże dziecko, ale ta bajka jest przecudna, słodka kiedyś ją uwielbiałam ;D

     2
     • Polski dubbing

      anne87

      Czemu nie ma wypisanego polskiego dubbingu?

      Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.