PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625007}

Bardzo grzeczne dziewczyny

Very Good Girls
6,2 15 572
oceny
6,2 10 1 15572
Bardzo grzeczne dziewczyny
powrót do forum filmu Bardzo grzeczne dziewczyny

Film bardzo przyjemny, w miarę okay się go ogląda, ale zakończenie mnie mega wkurzyło! Dlaczego nie mogli pokazać co będzie z Lilly i Davidem? No helloł! xD Przyjaciółki się pogodziły- super extra, a co z Davilly? :C Nie lubię właśnie takich zakończeń.
To i jeszcze parę małych szczegółów obniża ocenę tego filmu :)

ocenił(a) film na 8
WordVioletta

pewnie gdyby to był romans to by pokazali co z nimi a że to dramat więc skupili się tylko na przyjaźni dziewczyn. A mnie troche to zirytowało, że tak szybko się pogodziły...

ocenił(a) film na 7
WordVioletta

Gdzie ty masz mózg? Chodziło o to, że David pogodził je w pewnym sensie, tzn doprowadził do ich spotkania poprzez zdjęcie. Poza tym on już wyjechał, jest dorosły, Lily pojechała na studia i tam na pewno spotka jakiegoś chłopaka. Wg mnie ich drogi się rozeszły. O to właśnie chodziło.

Mi to się nie podobało to, że chodziło głównie o utratę dziewictwa, jakaś porażka.

ocenił(a) film na 8
Gonaa

"Mi to się nie podobało to, że chodziło głównie o utratę dziewictwa, jakaś porażka."

Wydaje mi się, że patrzyli właśnie tutaj przez pryzmat nastoletnich dziewczyna w USA, dlatego dali na to nacisk.
W sensie zrobili trochę pod publikę.

ocenił(a) film na 4
Diablicaaa

A mi się wydaje, że on zdał sobie sprawę, iż podzielił przyjaciółki. Podobno kochał Lilly, tak powiedział Gerry. Więc zapewne dostrzegł, że przyjaciółka jest dla ukochanej osobą najważniejszą na świecie. Postanowił zniknąć, by ułatwić im pojednanie.
Moim zdaniem również Davilly definitywnie się skończyło, a bohaterka Dakoty mogła potem poznać jakiegoś chłopaka na studiach.

ocenił(a) film na 6
WordVioletta

On wyjechał do Europy, ona do szkoły, na 95% nic już między nimi nie będzie. Nie wiem czy w ogóle było poza sexem i jakimś takim przelotnym pierwszym zauroczeniem. Swoją drogą, czy David to materiał na faceta ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones