Barry Seal: Król przemytu

American Made

2017 1 godz. 55 min.
7,1 72 865
ocen
7,1 10 72865
17 053
chce zobaczyć
6,2 12
ocen krytyków
{"rate":6.25,"count":12}
{"type":"film","id":736421,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/American+Made-2017-736421/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Barry Seal: Król przemytu
  • smice ocenił(a) ten film na: 10

Dawno nie ogladalem, tak dobrego filmu. Dobrze opowiedziana historia (nie przekombinowana), super rola Cruise i do tego duzo dobrego humoru. Po takim filmie mozna polubic ponownie Cruisa. Odkupil winy po kilku ewidentnych wpadkach.

• cpu ocenił(a) ten film na: 10

smice Wróciłem z kina i potwierdzam. Solidna dyszka bo trafiło w mój gust :) Cała historia oparta na faktach i podana w mega przyjemny sposób. Podobne filmy już były "Pan życia i śmierci", "Rekiny Wojny", ale to wciąż nowa ekranizacja oryginalnej historii więc gorąco polecam !

• zonk_2 ocenił(a) ten film na: 8

smice Lubię takie filmy. Po wyjściu z kina aż się chce iść i coś zbroić : )

• Kicaj1987 ocenił(a) ten film na: 8

zonk_2 Na przykład przemycać narkotyki przez granice? :D

• Szpila_1308 ocenił(a) ten film na: 9

smice Myślałem, że oglądam sci-fi ale na początku był napis - oparte na faktach. Noż to Us-owcy mają paskudną wysypkę, świerzb to się nazywa albo i jeszcze gorzej. Rewelacyjne kino - 9/10 !!!

• minoshers ocenił(a) ten film na: 8

smice Popieram!

• Darek_Wolkowicz ocenił(a) ten film na: 8

smice Świetny film, historia której nam, szarym obywatelom z odległego kraju (jakim niewątpliwie jesteśmy dla "przyjaciół" zza oceanu), poznać szczegółów nie było dane, jedynie jakieś wieści o pułkowniku Noriega, North i Iran-contras.... Świetnie opowiedziana :-)