PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 715
ocen
4,8 10 1 64715
2,9 16
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

Kompletnie mi nie pasuje do tej postaci...

ocenił(a) film na 2
ruk13

Prawie wszyscy tak uważają ;)

ocenił(a) film na 3
ruk13

On tak pasuję do roli Batmana, jak Rowan Atkinson do roli Jokera.

ocenił(a) film na 5
użytkownik usunięty
ruk13

Ale z ryja wygląda podobnie do Batmana z Arkham Asylum ;p

ocenił(a) film na 1

jakoś nie zauważyłem. w arkham city pokazali go bez maski, można było sie przyjrzeć

użytkownik usunięty
karollo24

http://www.game-ism.com/wp-content/uploads/2008/08/thebatm
Chodzi mi o to foto, chociaż oni pewnie i tak wzorowali się na wersji Rossa, przecież dla potrzeb tak klimatycznej gry nie braliby inspiracji z jakiegoś marnego filmu dla niedorozwiniętych umysłowo.

ocenił(a) film na 1
ruk13

Tak samo kiepiski jak Val Kilmer...najlepszy Batman to Keaton

ocenił(a) film na 3
loozack

oj tu się śmiem niezgodzić. Owszem Keaton był najlepszy zvtych starych batków, ale osobiście najbardzej podoba mi się Bale. Nie chodzi mi tu o wygląd ;) Co do Kilmera owszem równie tragiczny.

A z innej beczki. Która kobieta batka wam się najbardziej podobała? Jeśli był już taki temat to z góry przepraszam, ale nie wczystuję się we wszystkie

ocenił(a) film na 1
zojchincu

Hmmm z nowych wybór jest raczej nie duży, więc stawiam na Hathaway czy jak to się tam pisze ;P
Ze starych to będzie no nie wiem, może ta co grała w 1 części (nie pamiętam jak miała na imię) albo Michelle Pfeifer też nie była zła....tak czy inaczej Clooney to zły Batman podobnie jak Kilmer :D
Dlaczego wg Ciebei Bale jest lepszy od Keatona?

ocenił(a) film na 3
loozack

Przede wszystkim jest bardziej wiarygodny, lepiej zagrane uczucia (utrata rodziców, tęsknota za nimi). Przyznaję, że nie czytałam komiksów więc nie wiem jaki miał charakter bohater pisany. Może to mój błąd.
Kim Basinger też ją najbardziej lubiłam. Z ostatnich zdecydowanie Hathaway (też mam problem :))

ocenił(a) film na 1
zojchincu

Szczerze mówiać, nie wiem czy można zaliczyć Batgirl do kobiet batmana, ale jej jakoś nie lubię ;D

ocenił(a) film na 2
ruk13

Nie był jakoś przesadnie tragiczny, ale rzeczywiście średnio pasował. Do Michaela Keatona się nie umywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones