PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236971}

Batman kontra Drakula

The Batman vs. Dracula
6,1 2 364
oceny
6,1 10 1 2364
5,7 3
oceny krytyków
Batman kontra Drakula
powrót do forum filmu Batman kontra Drakula

po Lego Batmanie (infantylnym jak na Batmana dla dzieci przystało) czterolatek (cztero i pół latek) zażądał więcej i... pojmuję, że to dla młodego widza, ale... żeby ani jednego trupa nie było to już przesada (A Twierdziliście, Że Mroczny Klimat!) i ta fizjonomia Bruca... ale młodzieniec chce więcej (ok, wszystko lepsze niż Gwiezdne wojny Supermen i Człowiek Pająk).

PS. dziecko chciało by by Batman walczył z zombie i ninja.

harkonen_mgla

Batman i Pan Mróz - znudził dziecko - no bo jak nie miał znudzić?

harkonen_mgla

Batman i Supermen również znudziły i zirytowały - dziecko nie potrafiło rozróżnić w cywilu B. od S.

ocenił(a) film na 9
harkonen_mgla

Ograniczenie wiekowe filmu jest 12 albo 15 +

Ben_Szpia

tylko po co?

ocenił(a) film na 9
harkonen_mgla

Pewnie Warner Bros chciało zrobić jakiś animowany horror i raczej film nie był robiony pod dzieci / Na filmwebie Gatunek jest Thriller ale u USA Jest Horror. Mało tego Mam ten film na DVD i Jest napisane : Kino dla dzieci : Więc jak pisze Chcieli zrobić animowany horror albo coś im się w głowach porobiło i film zrobili dla dzieci

Ben_Szpia

tak retorycznie nieco pytałem :) wiem, wiem dla dolarów; dzieci i tak oglądną, a przy okazji kilku starszych się nabierze i dział prawny uzasadni swoje istnienie wytyczając bezpieczną granicę wiekową

ocenił(a) film na 9
harkonen_mgla

Nie mam zielonego pojęcia co ty napisałeś

Ben_Szpia

ok. film generalnie jako animowany produkt o batmanie adresowany do młodego widza i takaż dystrybucja, ale... sygnowanie go mroczniejszym klimatem może posłużyć za wabik dla starszego widza - fana batmana. bezpieczniej też na wyros określić granicę wiekową by miłująca pozwy matka-amerykanka nie pokusiła się o promowanie w mediach pozwem w obronie moralności swej pociechy.

ocenił(a) film na 9
harkonen_mgla

Ok rozumiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones