PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 466
ocen
5,9 10 1 75466
4,2 11
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

dla kogo? 3/10

ocenił(a) film na 3

serio dla kogo ten film . jeśli szukacie efektów naparzanki itp no to jest pacific rim
a to ? ktokolwiek poszedł na zeby zobaczyć bitwy statków rozczaruje się. bitwy statków jest tu 10 razy
mniej niż godzilli w godzilli 2014. fabuły brak więc co pozostaje? aaa tak spruchniałe dziadki i okręt
wojenny z 2 wojny

ocenił(a) film na 5
Jamacty

ja dałem 5 tylko i wyłącznie ze względu na efekty specjalne które były na całkiem niezłym poziomie reszta filmu do bani. Oglądając ten film ucieszyłem się że nie dałem się namówić na premierę kinową bo bym chyba żałował pieniędzy wydanych na bilet do dziś dnia. Natomiast niektóre sceny to mnie rozbawiały aż do bólu jakbym ogładał jakąś komedie. Najbardziej sceny śmierci ale w następnych kadrach cudownego i niezrozumiałego zmartwychstania któregoś z zabitych marynarzy. Niezniszczalni to nie byli kosmici tylko właśnie ci marynarze, ile to oni ciosów nadostawali od tych kosmitów a jak niewyobrażalnie mało krwi się z nich polało hehe film zdecydowanie na poprawę humoru to gatunku S-F powinni dodać obok komedia

ocenił(a) film na 9
Jamacty

a co ty k.urw.a chciałeś film na faktach to czysta zabawa filmem fantastycznym puto ese

ocenił(a) film na 5
mma_2

- "serio dla kogo ten film . jeśli szukacie efektów naparzanki itp no to jest pacific rim"
- "a co ty k.urw.a chciałeś film na faktach"

Wnosisz zatem, że "Pacific Rim" jest oparty na faktach? :)

ocenił(a) film na 9
Khaosth

z kim ja gadam z dzieckiem

mma_2

Zabawa zabawą ale jeśli człowiek jest bardziej wytrzymały od takiego obcego to coś nie tak,a w tym filmie właśnie tak jest...Pacific Rim nie miał być realistyczny ale miał zadziwiać efektami i oczekiwania spełnił a tu nie widzę ani za dobrych efektów ani w sumie nic.

ocenił(a) film na 9
ViAiPi

nie więżę w to co napisałeś gościu!!! jesteś TONTO bez dwóch zdań

mma_2

"wieżę" - ortografia na 5

ocenił(a) film na 9
paul619

twoja matka jest na 5

mma_2

debil

ocenił(a) film na 8
Jamacty

Pacyfic rim to tani, nudny i nieudany film dla 12 latków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones