PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224731}
5,9 88 048
ocen
5,9 10 1 88048
3,7 13
ocen krytyków
Baywatch. Słoneczny patrol
powrót do forum filmu Baywatch. Słoneczny patrol

rozumiem, że nerdy stanowią dobry kąsek komercyjny (mają kasę), ale takie absurdalne naginanie rzeczywistości pod nerdów jest po prostu przesadą...teraz w kinie nagminne jest robienie bohatera z prawiczkowatych nerdów, którzy nie dość że są w stanie zwojowac świat, to mają super laskę u boku...kolejny przykład: Valerian...

ocenił(a) film na 6
Master_of_universe

A może nie wyrywa tylko ona takiego chciała...

ocenił(a) film na 6
Marcin5800

Kobiety mają różne gusta...ale bez przesady, jak to mówi moja koleżanka

ocenił(a) film na 3
Master_of_universe

Znam na żywo dwa takie przypadki. W tym jeden kolega mojego brata - naprawdę taki 100% nerd rodem z filmu - nie dość, że "większy", wiecznie tłuste włosy, minimalne życie towarzyskie, niski do tego. Ale jest sympatyczny i zabawny. To ma dziewczynę tak śliczną, że pół liceum za nią szalało, a teraz kaskady studentów. Więc to nie święty mikołaj - to się zdarza. Drugi to taki, gdzie chłopak wygląda jak model Calvina Kleina - przynajmniej tak twierdzi większość dziewczyn, których dane mi było wysłuchać, a ona cóż... Ale widać mu się podoba.

ocenił(a) film na 6
Vanillia

Tak, bo dochodzi jeszcze jeden czynnik....większość nerdów super zarabia, i to jest główny czynnik...ale gdyby nie to to nie ma szans :)

Master_of_universe

To obejrzyj do "samego" końca. Tam jest odpowiedź wyboru CJ

użytkownik usunięty
Master_of_universe

ja tez czesto widze w otoczeniu ze nerdy maja za dziewczyny boginie, ale znow w druga strone to nie dziala, brzydkie laski sa same ;/

Master_of_universe

Jakbyś dotrwał do scen po napisach, na pewno byś wiedział dlaczego wybrała tego oblecha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones