Film

The Substitute

1996 1 godz. 54 min.
6,3 3 511
ocen
6,3 10 3511
727
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"id":"10914","linkUrl":"/film/Belfer-1996-10914","alt":"Belfer","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/09/14/10914/6924260.2.jpg"}
Agent służb specjalnych bierze zastępstwo w szkole, aby rozpracować młodociany gang. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Akcja filmu rozgrywa się w Columbus High School na Florydzie. Uczy się w niej młodzież sprawiająca kłopoty wychowawcze, wchodząca w konflikt z prawem, handlująca narkotykami. Jedna z nauczycielek, atrakcyjna Jane Hetzko zostaje brutalnie napadnięta przez uczniów. Narzeczony Jane rządowy agent do zadań specjalnych Shale postanawia zemścićAkcja filmu rozgrywa się w Columbus High School na Florydzie. Uczy się w niej młodzież sprawiająca kłopoty wychowawcze, wchodząca w konflikt z prawem, handlująca narkotykami. Jedna z nauczycielek, atrakcyjna Jane Hetzko zostaje brutalnie napadnięta przez uczniów. Narzeczony Jane rządowy agent do zadań specjalnych Shale postanawia zemścić się na napastnikach. Nie wyjawiając swego związku z Jane, zajmuje jej miejsce jako nauczyciel na zastępstwie. Wkrótce odkrywa, że szkołą rządzi zorganizowana siatka handlarzy narkotyków.

boxoffice
$14 818 176 w USA
studio
Dinamo Entertainment / H2 Productions / Live Entertainment / Więcej...
data produkcji
1996
tytuł oryg.
The Substitute
inne tytuły
Belfer Polska
Więcej...
W scenie na strzelnicy kamera odbija się w oknach budynku.
Film kręcono na Florydzie (Miami i Fort Lauderdale) w USA.
Zdjęcia do filmu kręcono w lecie, uczniowie chodzący na letnie zajęcia szkolne zostali użyci jako statyści. Każdy, kto zgodził się zostać po szkole, dostawał darmową pizzę.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych