PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4116}
5,0 2 380
ocen
5,0 10 1 2380
Beowulf pogromca ciemności
powrót do forum filmu Beowulf - pogromca ciemności

Po obejrzeniu 30 minut filmu strasznie kojarzy sie z Wiedźminem. Nwet bohater niemiał brody i białe włosy miał. Zero Beowulfa w Bieowulfie. Nie oglądałem jedynie Beowulfa z Gerardem Butlerem.

Mateo_SF

Więc dużo straciłeś bo to akurat najlepszy film o tym herosie plus znakomity Buler

Mateo_SF

No faktycznie Beowulf z Butlerem jest duuużooo lepszym Beowulfem. Ten to w sumie jest luźno oparty na tej historii. I to raczej jakiś wynalazek fantasy. Jak ktoś słusznie zauważył, czerpie sporo z Preadtora i ja bym jeszcze Aliena dorzucił. A główny bohater to taki miks Dantego z serii gier Devil May Cry i Wiedźmina :P
Nie widziałem jeszcze trójwymiarowego Beowulfa, ale ze swojej strony dorzucę, ze najlepszym filmem również luźno opartym na tym poemacie to jest moim zdaniem "13 wojownik". A taki konkretny Beowulf to ten z Butlerem właśnie.

ocenił(a) film na 5
joe_kaktus

13 jest akurat oparty na podobno oryginalnym tekście podróżnika, którego imię bardo przypomina imię filmowego bohatera.
Pozdr.

ocenił(a) film na 5
Cypisek_syn_rumcajsa

Mała poprawka, już oglądałem Beowulfa z Butlerem i niestety był dla mnie bardzo zły, masakra. Jakoś źle mi się go oglądało, przemęczyłem te ponad półtora godziny i nie było warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones