PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477116}

Bestia

Lockjaw: Rise of the Kulev Serpent
2,5 770
ocen
2,5 10 1 770
Bestia
powrót do forum filmu Bestia

Wiadomym jest, że monsters movies nigdy nie należały do wymagających gatunków w kinematografii, jednak jest mnóstwo tego typu produkcji, które przyciągają i co najważniejsze...straszą :) ten ani nie straszy ani nie śmieszy - po prostu żenuje. Efekty, sam pomysł, wykonanie - beznadziejne. Jedyny plus to fakt, że film trwa jedynie 77 minut. Jednakże i tak jest sto innym sposobów na milsze spędzenie tej chwili życia :)

ocenił(a) film na 1
Zeke85

Dokładnie tak jest. Jeden z najgorszych filmów jakie powstały, a jedyną jego zaletą jest to, że jest bardzo krótki.

ocenił(a) film na 2
Kung_Fu_Master

Jestem koneserem kiczu i tak dzisiaj obejrze .

ocenił(a) film na 1
DarkSquall

No i jak po seansie? :D

ocenił(a) film na 5
Zeke85

Moim zdaniem ujdzie w tłoku. Dzieło to to nie jest, ale i tak średnia 2,7 to gruba przesada . Moim zdaniem powinien mieć średnią koło 5 a odemnie idzie 6.

Pechowiec

Jeżeli tak sądzisz to albo bardzo mało filmów widziałeś albo jesteś strasznie łagodny w ocenie. Na serio ten film to jest totalne dno. Zastanów się jeszcze raz, na 6 to zasługują filmy na prawdę niezłe, takie co Ciebie czymś chociaż zaskoczyły. Nawet nowe filmy ze Seagalem nie są takie kiepskie, tak samo jak najgorsze filmy sensacyjne klasy B! Tutaj absolutnie nic ne pasuje, wszystko sklejone na siłę do kupy. Szkoda mi tylko DMX'a, bo w Mrocznej Dzielnicy całkiem fajnie zagrał, a teraz gra w syfach. Co najlepsze ten film ma sporu producentów - ilość nie znaczy jakość.

ocenił(a) film na 2
Zeke85

Słabo bardzo zeke dam 2/10 za blondyne

DarkSquall

Victoria Vodar i jej taniec to jedyny plus tego filmu, ale to tylko pokazuje jak kiepski jest ten film.

ocenił(a) film na 2
BartSmith

Popieram przedmówców, film tragiczny, ode mnie naciągane 2/10

Zeke85

Jak dla tego filmu nawet ocena 1/10 to o wiele za dużo.

Zeke85

I jeszcze jedno po kiego ch**a wsadzili BMX'a do tego filmu ? Gość zapłacił producentom by wystąpić w tej kupie ?

ocenił(a) film na 3
Zeke85

Ten film mozna kupić w sklepie nie dla idiotów za 5 zeta

ocenił(a) film na 1
Zeke85

Po obejrzeniu miałam nadzieję jeszcze, że jak wejdę na filmweb'a to obok gatunku: horror będzie jeszcze komedia, w takim wypadku dałabym te 2 bo wiedziałabym, że to nie jest na serio do przerażenia widza. Już nie mówiąc o tym...potworku. Ktoś chyba za dużo pił jak go tworzył.

ocenił(a) film na 3
xszabelka

Kupiłem za zeta w sklepie nie dla idiotów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones