film

Bewafaa

2005
2h 29m
6,2 179
ocen
6,2 10 1 179
Anjali (Kareena Kapoor) to  młodsza córka swojej matki kanadyjki (Nafisa Ali) i pochodzącego z Indii ojca (Kabir Bedi). Musi ukrywać swój związek z ukochanym Rajem... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Bewafaa zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Anjali (Kareena Kapoor) to  młodsza córka swojej matki kanadyjki (Nafisa Ali) i pochodzącego z Indii ojca (Kabir Bedi). Musi ukrywać swój związek z ukochanym Rajem (Akshay Kumar) przed konserwatywnymi rodzicami, którzy nigdy nie zgodzili by się na małżeństwo z muzykiem. Pewnego dnia przyjeżdża do swojej rodziny Aarti (Sushmita Sen) -Anjali (Kareena Kapoor) to  młodsza córka swojej matki kanadyjki (Nafisa Ali) i pochodzącego z Indii ojca (Kabir Bedi). Musi ukrywać swój związek z ukochanym Rajem (Akshay Kumar) przed konserwatywnymi rodzicami, którzy nigdy nie zgodzili by się na małżeństwo z muzykiem. Pewnego dnia przyjeżdża do swojej rodziny Aarti (Sushmita Sen) - starsza siostra Anjali. Po długich staraniach wreszcie udało jej się zajść w ciąże, więc pod nieobecność swojego męża (który wyjechał na kilka miesięcy w interesach) postanawia do rozwiązania pozostać w rodzinnym domu. Aarti poznaje Raja i obiecuje, że gdy tylko urodzi porozmawia z rodzicami, by przyjęli do rodziny Raja. Niestety wszystko się zmienia, gdy Aarti umiera pozostawiając nowo narodzone bliźniaczki.

studio
Sridevi Productions
inne tytuły
Reżyser Dharmesh Darshan chciał obsadzić w roli Anjali Sahai Ameeshę Patel, gdy zjawiła się u niego Kareena Kapoor podając niższą gażę, dlatego też ostatecznie to ona podpisała kontrakt na występ w filmie.
Pierwszym wyborem do roli Pallavi Arory była Bipasha Basu, jednak aktorka nie chciała grać drugoplanowej roli u boku Kareeny Kapoor.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

niezły

ocenił(a) film na 6

naprawdę ciekawa fabuła, ale reżyser nie bardzo wiedział jak poprowadzić aktorów, coś mi się wydaje. co dwie minuty długie, beznamiętne spojrzenia. a mógł z tego być naprawdę dobry film...

mega!

ocenił(a) film na 10

nie spodziewałam sie że bedzie tak dobry ;) Kareena dała radę.. piękna historia, piękny film.. fani bollywood nie będą zawiedzeni :)

Kareena

ocenił(a) film na 6

Bardzo ja lubię ale, muszę przyznać ze była wyjątkowo drewniana . Zupełnie nie przekonywująca w tej roli .

na plus za to Anil Kapoor :) bardzo go lubię ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones