PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195278}
5,0 14
ocen
5,0 10 1 14

Beyond Dream's Door
powrót do forum filmu Beyond Dream's Door

oryginalna kupa

ocenił(a) film na 4

film o bardzo niskim budżecie, którego 90% poszło zapewne na efekty gore. fabuła tego filmu jest taka, że sny głównego bohatera mieszają się z rzeczywistością sprowadzając na ludzi w jego otoczeniu krwawą śmierć. w efekcie otrzymujemy niemalże surrealistyczny splatter, który dość ciężko się ogląda. jest kilku fajnych scen, i ogólnie szacunek dla Jaya Woelfela za nie podleganie slasherowym modom i nakręcenie filmu niezależnego na wszystkich płaszczyznach, ale niestety nie mogę za dużo dobrego powiedzieć o tej produkcji. fabuła to bełkot, gore jest hmm no takiej splatterowej jakości, aktorstwo jest marne... ale gdzieś w tym wszystkim kryje się coś, co może niektórym się spodoba. 3.5/10

ocenił(a) film na 4
kangur_msc_CM

po dziś pamiętam dobrze ten film więc chyba w nim coś jednak jest. straszliwie dziwaczny - i to może stanowić jego największy plus.

ocenił(a) film na 9
kangur_msc_CM

Film nie jest przeciez taki zly. Wlasnie jestem po seansie, ale kilka dni mi pewnie zejdzie, zanim zdecyduje sie na konkretna ocene. Pzdr.

ocenił(a) film na 9
kangur_msc_CM

Poprawiam. Uwazam, ze film jest wrecz zajebisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones