PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598306}
4,9 5 456
ocen
4,9 10 1 5456
Beyond Skyline
powrót do forum filmu Beyond Skyline

Jeśli bedzie druga część to ja oczekuje zmienionego systemu oceniania na filmwebie
(oceny ujemne) bo na takie pewno bedzie zasługiwać druga część.

f67

I ciekawe po czym to wnioskujesz. Zdarza się, że sequele/prequele są lepsze od pierwszych części (np. Oszukać Przeznaczenie 2).

Demotrix

no jeśli oszukać przeznaczenie można nazwać filmem

Demotrix

Ratuje Demotrixa przypominająć o Terminatorze 2.

ocenił(a) film na 3
Lwie_Serce

tak, tak... Terminator 2 zdecydowanie przemawia na korzyść w tym temacie ;)

f67

Znalazł się "krytyk" filmowy ;]

f67

A skąd ta pewność, że będzie gorsze? Byłeś na planie? Czytałeś scenariusz? Kto wie, może reżyser weźmie pod uwagę opinie krytyków i widzów, a potem nas zaskoczy super kontynuacją. Trzeba być dobrej myśli.

f67

Jedynka była fajna, jeśli będzie dwójka proponuję skorzystanie ze wsparcia chłopaków z Cryteka, środowisko w pełni interaktywne w filmie? czemu nie. Typowe filmy tylko do oglądania w końcu odejdą do lamusa. Liczyć się będzie interakcja, co prawda trochę ziaren grochu zostanie przesypanych ;)

vIE888

Ja śmiem zaryzykować stwierdzenie, że jeśli chłopaki z Crytek GmbH mieliby czas na pomaganie przy takim filmie to sami by lepszy zrobili na CryEngine. Oni już lecą modele do Crysis 3, bo nie oszukujmy się ale szczegółowość z Crysis, Crysis WARHEAD (który de facto jest samodzielnym dodatkiem do jedynki) i Crysis 2 wymaga długiej pracy grafików.

f67

Zobaczyłeś Dzień Niepodległości i wszystkie filmy sf są już bee ? Jak mnie tacy ludzie jak ty śmieszą. Nawet jeszcze zapowiedzi nie ma a ty musisz pokazać jaki jesteś oh i ah bo nie akceptujesz tego filmu dla "plebsu" tak? Film jest dobry. Oczywiście jeżeli będziesz go porównywać do Dirty Dancing czy Polowania na Czerwony Październik. Parę klasyków zobaczył i znaffca filmowy się znalazł. Teraz japa klocu i odezwij sie w 2012 jak będzie druga część ( o ile będzie.)

Hopcola

Widzę że nawet człowiek nie może swojej opinii napisać żeby nikt się nie zbulwersował czy obraził. Skyline nie był by taki zły gdyby nie uwłaczające godności intelektualnej widza zakończenie to była niczym wiadomość do widza: Dzięki frajerze że kupiłeś ten bilet!, lepiej jakby zginęli i poleciały by napisy.A napisałem tak bo po prostu jak takie zagrywki będą w 2ce to ja dziękuje, zresztą na IMBD też film (Skyline) bardzo średnio się przyjął(lepszy scenariusz i film był by niczego sobie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones