Film

Without Evidence

1995 1 godz. 33 min.
5,2 533
oceny społeczności
5,2 10 1 533
336
chce zobaczyć
Kevin Francke (Scott Plank) jest bratem zamordowanego szefa Wydziału Penitencjarnego stanu Oregon. Nieudolnie... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Kevin Francke (Scott Plank) jest bratem zamordowanego szefa Wydziału Penitencjarnego stanu Oregon. Nieudolnie prowadzone w tej sprawie śledztwo zmusza go do podjęcia prywatnego dochodzenia. Pomaga mu dziennikarz lokalnej stacji telewizyjnej. Wszystkie nowo odkryte poszlaki spotykają się z nieprzychylną i wrogą reakcją policji. Kevin zaczyna być śledzony.

dystrybucja
inne tytuły
W związku z wypuszczeniem filmu na kasecie video w USA, ustanowiono nagrodę 1 milona dolarów za informacje prowadzące do skazania mardercy (lub morderców) Michaela Franke'a, którego śmierć stanowi podstawę historii opowiedzianej w filmie.
Film kręcono w stanach Floryda i Oregon w USA.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przez zakończenie 5/10

  edgemoon ocenił(a) film na

  Film na 6-7 punktów. Fatalne zakonczenie, a w sumie jego brak, sprawilo jednak, ze pozostal pewien niesmak.Stad ocena spada do 5. Nie mozna wodzic widza za nos przez 7/8 filmu, aby na koniec kopnac go w tylek krzyczac: Na zakonczenie, spinajace ramy filmy, nie zasłuzyłes!

 • fatalny film!

  lena1410 ocenił(a) film na

  Nie polecam tego gówna nikomu, strata czasu 2 góra za ten badziew!

 • hmm..

  Stolar ocenił(a) film na

  W miarę. Można obejrzeć ale chyba tylko raz

  1
  • ten

   cesare_10 ocenił(a) film na

   film jest dowodem, ze Amerykanie produkują wyjątkowe gnioty.

   • Jeden z niewielu

    Michal_N ocenił(a) film na

    Bardzo dobry film sensacyjny. Jeden z niewielu tego rodzaju zasługujący na uwagę. Poruszająca fabuła jest poprowadzona bez pośpiechu, świetne aktorstwo (Scott Plank w roli głównej, dziwna rola Angeliny Jolie) zastępuje zwykłą dla sensacji migawkę zdarzeń. Podkreślają to świetne zdjęcia i muzyka. A ... więcej

    1
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.