PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646754}

Bez kompasu

Rudderless
7,1 3 279
ocen
7,1 10 1 3279
Bez kompasu
powrót do forum filmu Bez kompasu

na początku myślałam, że Josh został zastrzelony jak wiele innych osób w tej bibliotece. I dopiero pod koniec filmu zobaczyłam nagrobek z napisem "morderca". I zrozumiałam, że Ci rodzice, którzy mieli jedno dziecko i żyli rozwiedzeni, musieli dalej żyć z tym, że ich najbardziej upragnione dziecko zastrzeliło 6 innych osób. I musieli sobie dalej ułożyć życie z tym poczuciem winy - co mogli zrobić lepiej aby do takiej sytuacji nie doszło?? Każdy z nas rodziców zawsze najbardziej będzie kochał swoje dziecko. Niezależnie od tego co zrobi dziecko każdego z nas i tak będziemy kochali je nad życie..Bo ja kocham, mojego syna nad życie. I chcę, żeby był szczęśliwy.

spfug

Pięknie to napisałaś. Ja dopiero dzisiaj go obejrzałam , film jest przejmujący, zrobił na mnie wielkie wrażenie, muzyka też. Życie jest takie skomplikowane, nic nie jest czarno-białe i jednoznaczne. Trzeba się dobrze zastanowić zanim się kogoś osądzi. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
elah53

Mi się przydażyło obejżeć go dopiero teraz. Przejmujący i piękny.......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones