PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645255}
7,3 53 484
oceny
7,3 10 1 53484
Bez miłości ani słowa
powrót do forum filmu Bez miłości ani słowa

piękni ludzie, domy, auta, ulice, plaża i przyjęcie. jeszcze wszyscy czytają i piszą. tylko to takie zbyt
piękne...

ocenił(a) film na 5
hopocek

Piękni ludzie? Raczej przeciętni.

persse

ale nie byli brzydcy. nikt nie miał jakichkolwiek ubytków w urodzie

ocenił(a) film na 5
hopocek

Czyli nie piękni.

ocenił(a) film na 5
persse

Żeńska część jak najbardziej cudna. Mężczyzn nie oceniam bo mi nie wypada. Niestety wyszła zbyt utopijna wizja 'wychodzenia' z miłosnych problemów.

ocenił(a) film na 5
xavi1991

Zgadzam się, kobiety ładne, ale mężczyzną do pięknych dużo brakowało.

ocenił(a) film na 4
hopocek

Czy ja wiem !? Facet - kiedyś coś napisał, kiedyś zdradził żonę teraz ona jego i on jest cierpiący. Żona - po zdradzie męża czekała, teraz go zdradza i jest nieszczęśliwa. Ich córka - teeż coś napisała, lekkoduch ale się zakochała. Jej brat - teeeż coś napisał i go pochwalono, zakochany w ćpunce, która go rozprawiczyła. Chłopak siostry - teeeeż coś,chyba, pisze.Na koniec zostawiłem to co uważałem w filmie za najpiękniejsze - najpiękniejsza była KUMPELA OD PUKANIA !!! Dzięki niej daję temu filmowi 4/10 !!! a gdyby wstawiono jeszcze, z nią, jedną scenkę to dałbym 5/10 !!! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
hopocek

Bo o to w tym filmie chodziło - przejaskrawienie. Piękno od zewnątrz, zgnilizna od wewnątrz - w bohaterach, w ich relacjach, w ich głowach.

użytkownik usunięty
hopocek

Po co oglądać filmy, w których grają niezbyt urodziwi aktorzy?

ocenił(a) film na 5
hopocek

Chyba inny film oglądaliśmy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones