PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4153}

Bez wyjścia

No Way Out
7,0 7 352
oceny
7,0 10 1 7352
Bez wyjścia
powrót do forum filmu Bez wyjścia

Świetne kino

użytkownik usunięty

Odkurzyłem sobie ten film( mam go na VHC,a jak!) i z przyjemnością obejrzałem go po raz kolejny.Wracam do tego obrazu za każdym razem,kiedy wchodzi na ekrany jakiś szpiegowski filmik.Niewiele produkcji może się z nim równać.Mimo postępów technologicznych w procesie realizacji,to "Bez wyjścia" bije na głowę całą współczesną komercję.Aktorzy i reżyser poważnie potraktowali swoje zobowiązanie wobec widza i popracowali,żeby pokazać swoje możliwości.Osobiście lubię jak twórcy szanują widownię i nie odwalają pospolitego chłamu-Nie wiem jak Was,ale mnie kinowy badziew obraża.
Jak artysta nie szanuje odbiorcy,w przypadku filmu-widza;to niech spada!Nie ma zmiłuj!

zgadzam sie i też oglądam jeszcze filmy na vhs:)) a mam ich pełną szafę:)

ocenił(a) film na 7

Też się zgadzam. Dzięki "reanimacji starego magnetowidu" mogę sobie przypomnieć na VHS wiele filmów z lat 80. XX wieku. Często biją one na głowę dzisiejsze, naszpikowane efektami specjalnymi, produkcje.

Peter2013

kino sensacyjne lat 70/80/90 jest najlepsze. Nie wiem co się potem stało, ale przeważnie mogłeś wziąść taki średni film sesnacyjny z tamtych lat i się nie zawiodłeś. W nowszych produkcjach tylko te z wyższej półki dają radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones