PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755058}

Biała dziewczyna

White Girl
5,4 5 826
ocen
5,4 10 1 5826
5,0 3
oceny krytyków
Biała dziewczyna
powrót do forum filmu Biała dziewczyna

ćpanie, pieprzenie, patologia, autentyczny ale jak dla mnie trochę na siłę ordynarny, tak czy inaczej warto obejrzeć.

mitrus80

Właśnie mi zabrakło autentyczności. I nie chodzi o bardziej naturalistyczne sceny ćpania czy seksu. Podobno film jest luźno oparty na prawdziwych doświadczeniach pani reżyser, ale bardziej wygląda to na podrasowane wspomnienia białej laski "z dobrego domu" która się podjarała/ snobowała towarzystwem ulicy i potem próbowała to sprzedać jako autentyczne doświadczenie.

ocenił(a) film na 6
francislionel

Jeżeli nie oglądałeś to polecam "Havoc" z 2005 r. http://www.filmweb.pl/film/Spustoszenie-2005-119585 jest dokładnie o tym co piszesz i nieustannie się mi kojarzyło jak oglądałem "White Girl".

ocenił(a) film na 6
francislionel

Jeśli to wspomnienia Pani reżyser to przyznam że zdziwiona jestem jej obiektywnością. Prawie każdy posuwał to laske w tym filmie. Dziwne że wspomniała nic o jakieś kile. Ale mnie się podobał film trochę brudny, ale ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones