PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778475}

Białe Hełmy

The White Helmets
6,5 1 997
ocen
6,5 10 1 1997
6,4 7
ocen krytyków
Białe Hełmy
powrót do forum filmu Białe Hełmy

Ojjj jacy Ruscy są źli, ojjj jaki Assad jest zły, ojj jacy Syryjczycy są biedni. Jak dla mnie to bardzo słabe, USA, Izrael, Turcja i inne państwa NATO są główną przyczyną wybuchu wojny w Syrii. Kto dozbroił trrorystów (tzw "umiarkowaną opozycję) z Al-Nusra i innych sunnickich bojówek terrorystycznych? USA oczywiście... Ale na filmie cały czas biadolenie jak to cywile cierpią od nalotów Rosjan któży walą w nich bombami kasetowymi... Porażka. Dlaczego nie pokazali masowych mordów chrześcijan oraz innych mniejszości religijnych któych dokonywali ci biedni pokrzywdzeni Syryjczycy. Dlaczego nie pokazali że białe hełmy nie tylko jeżdżą do Turcji na szkolenia ale także po broń dla rebeliantów??? 100% propagandy. Dałem 2 gwiazdki bo czasem są ciekawe ujęcia bombardwoania.

ocenił(a) film na 6
bidel13

Czy po 5 latach i kilku następnych wojnach zmieniłeś zdanie?

ocenił(a) film na 2
wojtekrot

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego komentarza, pamiętam jeszcze jak pisałem ta wypowiedź... jestem totalnie zaskoczony. Odpowiedź: tak ruski to zwykli barbażyńcy, całkowicie zmieniło się moje nastawienie do tego narodu. Kiedyś byłem wręcz zafascynowany rosja ( celowo pisze z małej bo to gównopaństwo), aktualnie moje podejście zmieniło się o 180°. Podły, zły, barbażyński naród, trzeba zaorać raz na zawsze. Przepraszam za tamtą wypowiedź, byłem w ogromnym błędzie.
Jednak to nie zmienia faktu że jankesi też mają swoje grzechy ale mimo wszystko są tymi "dobrymi". Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
bidel13

Gratuluję, że umiesz zmieniać zdanie i potrafisz przyznać się do błędu. To są cechy, których brakuje bardzo wielu ludziom. Natomiast druga strona medalu powinna za wszelką cenę wyzbywać się tzw. "A nie mówiłem", bo to m.in. przez to ludzie zamykają się na weryfikowanie swoich opinii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones