PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847263}
6,3 4 050
ocen
6,3 10 1 4050
6,0 10
ocen krytyków
Biały potok
powrót do forum filmu Biały potok

O nas samych. Dobry humor, świetne tempo i gra aktorska.

użytkownik usunięty
Agatonik

Scena z policjantami którzy maja beke w radiowozie to złoto :)

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Świetnie zagrane rzeczywiście historie losów ludzkich. Świetnie zagrane, a pan Dorociński - fenomenalny! Swoetnie się go ogłada na dużym ekranie

ocenił(a) film na 7
Betty_Lou

Szkoda, że tak mało osób go ogląda.

Agatonik

Zwiastuje się super, Dorociński w fajnym składzie mało znanych twarzy.
Dobrze kojarzy się trochę z atakiem paniki, albo filmami Koterskiego?

ocenił(a) film na 7
dk2012

Zdecydowanie lepszy od Ataku paniki. Nie porównywałabym go do filmów Koterskiego - inny styl.

ocenił(a) film na 10
Agatonik

Żywa, wzięta z życia historia, która trzyma w napięciu do samego końca i jest celną satyrą na klasę średnią, do której tak wielu z nas chciałoby aspirować :) Nieporozumienia, niedopowiedzenia i spirala kłamstw, która nakręcała się między głównymi bohaterami od pewnego czasu, znajdzie ujście w najmniej oczekiwanym momencie. Moim zdaniem rewelacyjny film.

ocenił(a) film na 7
Tola101

Też tak uważam:))

Agatonik

Dokładnie tak! Ten film to istny powiew świeżości w polskim kinie! Poza tym Dorociński......film z jego udziałem musi być dobry :)

ocenił(a) film na 7
emilawolska1

Cieszę się, że pojawia się sporo pozytywnych opinii o filmie. Bo naprawdę jest wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 10
emilawolska1


Dorociński jest świetny w tym filmie. On się idealnie nadaje do komedii :) Ale pozostała obsada też bardzo w punkt. Super, że buzie takie "nieograne". Nieznani jeszcze bardzo, ale niesamowicie utalentowani. Gra aktorska w tym filmie to istna perełka moim zdaniem.

Agatonik

Nareszcie coś, co nie zalatuje "typową polską komedią"! Faktycznie sporo osób może nie zrozumieć humoru w "Białym potoku". Jest to humor wyższy, niż w większości topowych produkcji, nieopierający się na pustych dialogach. Baaardzo dużo przemyśleń po seansie, zalecane pół godziny w ciszy :D Polecam!

ocenił(a) film na 7
maksymilian_pankiewicz

Też mam takie odczucia - nareszcie!!!

ocenił(a) film na 10
Agatonik

Wow. Ostatni raz jak widziałam taką naprawdę udaną polską komedię, to było jakieś... 15 lat temu?
Całe szczęście najwyraźniej pokolenie, które doprowadziło reputację polskiej kinematografii do ruiny odchodzi, a pojawia się nowe. W ostatnich latach mamy fantastyczny wysyp nowych talentów i debiutów i nie inaczej jest tym razem. W "białym potoku" udało się zrobić świetnie zmontowaną, dobrze napisaną komedię, gdzie jest sporo elementów czarnego humoru. Postaci są autentyczne, można się z nimi identyfikować. Polecam!!

ocenił(a) film na 7
agnieszkawalczak

A niestety jest mało rozreklamowana w przeciwieństwie od innych filmów... już nawet nie będę wymieniać.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Świetna realizacja, doskonała obsada aktorska. W filmie nie wieje nudą, dużo się dzieje, a temat tak naprawdę może dotyczyć każdego z nas - problemy w związkach, relacjach z przyjaciółmi i sąsiadami ;)

ocenił(a) film na 10
Agatonik

Swietny! Zabawny, a jednocześnie pouczający. Dużo tutaj ironii i film sprawia, że zaangażowanie w oglądanie wzrasta do najwyższego poziomu. Wczuwałam się niesamowicie w cała fabułę, a cały seans bardzo szybko mi upłynął.

Agatonik

Mimo że to debiut, to naprawdę udany. Bawiłam się dobrze podczas seansu. Do tego stopnia, że straciłam poczucie czasu i mogłabym dłużej towarzyszyć bohaterom.

Agatonik

Mam podobne odczucia - powiew świeżości, ciekawa fabuła i dobry humor. Polskie komedie zmierzają w dobrym kierunku pod okiem utalentowanych reżyserów :)

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Muszę powiedzieć,że coraz lepiej się dzieje w polskim kinie,w mojej ocenie fajny obyczaj z komediowymi elementami,najważniejsze że bez fabularnej szarży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones