PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153387}

Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

The Librarian: Quest for the Spear
6,4 28 336
ocen
6,4 10 1 28336
6,4 5
ocen krytyków
Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
powrót do forum filmu Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

Obejrzałem 30 minut filmu i jak narazie dla mnie to jest on żałosny, denny, żenujący, kiczowaty, beznadziejny, bezzensowny, śmieszny...

ocenił(a) film na 1
hexen2k7

popieram i do tego dużo w tym fantazji....

hexen2k7

ja tak pomyslalem po obejrzeniu zapowiedzi na tvp, jak uslyszalem o jakichs wloczniach przeznaczenia i wzywaniu mocy starozytnych bogow. nie mam ochoty zweryfikowac poprawnosci tego odczucia :)

ocenił(a) film na 3
hexen2k7

Mi się wydaje, że chcieli zrobić parodię tych wszystkich Tomb Raiderów i Indiana Jonesów, ale też im za bardzo nie wyszło.

ocenił(a) film na 4
bakcyl_2

O nie! Parodia to z tego wyszła i to niezła. :P Słowem - gniot :P

ocenił(a) film na 3
hexen2k7

ja dotrwałasm aż do końca. ale miałam wrażenie, że to jakaś niedorobiona podróbka Indiany.. akcja niedograna i za bardzo nieprawdopodobna, gra aktorska kiepska, efekty secjalne żałosne.. moze pomysl byl niezly.. najmadrzejszy czlowiek na swiecie, biblioteka w ktorej przechowywane sa najcenniejsze skarby swiata.. ale wykonanie koszmarne. wynudzilam sie tylko, bo po jakims czasie te nieprawdopodobne sytuacje zaczely mnie irytowac. 3/10

ocenił(a) film na 4
Polina

zgadzam się zupełnie inaczej bym tego nie ujął... i do czego to doszło, jakie filmy przyszło nam oglądac :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones