PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700588}
5,9 53
oceny
5,9 10 1 53

Bilocation
powrót do forum filmu Bilocation

Od strony technicznej nie ma się do czego przyczepić. Aktorsko też jest bardzo dobrze. Niestety film jest moim zdaniem zdecydowanie za długi. Te 2h spędzone z nim strasznie mi się dłużyły. A historia jest dość ciekawa tylko jest tak strasznie rozwleczona w czasie, że szok. I dopiero na sam koniec można się połapać o co tak naprawdę chodzi i kto jest kim. Może to był umyślny zabieg ale mnie to na koniec już męczyło, że coś w miarę prostego może być aż tak na siłę komplikowane. Myślę, że jakby skondensować ten film do 1,5h to byłoby zdecydowanie lepiej. Na plus jeszcze dodam, że strasznie podobała mi się ta rzeźba w tym domu w którym wszyscy się spotykali.
!!SPOILER!! Co jeszcze było dziwne to, że wersja którą oglądałem miała dwa zakończenia.
1. Wszyscy na koniec giną. Właśnie zmarnowałeś 2h życia. Dziękuję, do widzenia.
2. Wszystko się na koniec wyjaśnia. Jest uzasadnienie tego czemu tak się stało i hapyend.
!!Koniec Spoilera!!
I to też moim zdaniem było na plus w stylu takiego rozdwojenia jak u głównej bohaterki, że jedna była szczęśliwa a druga niekoniecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones