PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536188}

Bionicle: Odrodzenie legendy

Bionicle: The Legend Reborn
6,1 923
oceny
6,1 10 1 923
Bionicle: Odrodzenie legendy
powrót do forum filmu Bionicle: Odrodzenie legendy

Ludzie!!Nie potraficie docenić dobrego filmu.Grafika filmu zasługuje na conjmniej 10.Każda postać musiała być długo tworzona.Nie potraficie docenić trudu reżysera i jego obsady.Bohaterowie są zabawni.Walczą w dobrej sprawie.Ludzie!!!Musicie najpierw zrozumieć film a potem komentować.

Czesiek_4

A wiec tak Czesiek po pierwsze tego nie ogladalam !!!
Po drugie jak śmieszne to muszee ogladnac :))
Pozdrawiam :D

Czesiek_4

Szanuję twoją opinię o filmie, ale nietolerowanie tych, którym on nie przypadł do gustu i zarzucanie im braku inteligencji jest baaardzo dziecinne. Jedni wolą blondynki, inni brunetki, a niektórzy rude. podobnie jest z filmami i serialami: jedni wolą Bionicle: Narodziny Legendy, inni South Park, a jeszcze inni Włatców Móch. Dyskutowanie, co jest lepsze prowadzi zwykle do jednego: kłótni pełnej chamstwa.

ocenił(a) film na 9
PanKaktus

Czesiek_4 ma poniekąd rację ponieważ animacja to długi proces. widać każdy ruch postaci. ale też się myli że trzeba film zrozumieć. Ty PanieKaktusie też masz rację że dyskusje prowadzą do chamstwa. bo ktoś kogo obrazi i się zacznie na dobre burza.
Film ocenie wg moich kryteriów. (każdy ma inne) Za grafike texty i co najważniejsze oglądalność!!;] :P POZDRAWIAM wszystkich wielbicieli LEGO!;]

mrlech

Zgadzam się ;) Dla mnie też 9 ;) Fabuła mogła by być nieco lepsza,ale animacja i tak jest świetna dla mnie ;) POZDRAWIAM ;)

użytkownik usunięty
Czesiek_4

Popieram, POPIERAM opinie! Film zostal wizualnie bosko zrobiony, nie rozumiem, czemu tak krytykuja film! Czy oni w ogule go ogladali??

"Wizualnie".
...Z fabułą już trochę, a nawet dużo gorzej. To już wiesz dlaczego go tak krytykują?

Czesiek_4

Powiedział koleś z Igniką na avku... Jeśli jesteś fanem Bionicle, to wiesz, że obejrzałeś ten film TYLKO dlatego, bo w tytule ma "Bionicle". Dla osoby, która nie miała styczności z universum, fabuła jest tandetna, słaba.
Jedyne, co jest lepsze od wcześniejszej produkcji Miramax, to animacja, która jest o niebo lepsza od MoL, czy WoS. Wspomnę, że film również nie do końca zgadza się z fabułą Bio, ale o tym nie tutaj. Pzdr, TBP.

ocenił(a) film na 7
TheBioniclePL

Mnie szczerze mówiąc nie fabuła , bo jest to w końcu Bionicle , ale wkurza w filmie jego dziecinność oraz właśnie animacja. O wiele bardziej przypadła mi do gustu animacja Miramaxa od tej tak bardzo zbliżonej do zabawki , jak Transformers : Cybertron. A co do dziecinności , słyszałem kiedyś słuszną opinię ,że walka Mata nui z już nie pamiętam z kim była tak prosta dla Mata nui , a poza tym zero treningów a Mata nui walczył o wiele lepiej z tą jakąś osobą niż na początku z Scrallem ? nie pamiętam już tego ... niestety.

ocenił(a) film na 8
Stomolko

Bionicle wbrew pozorom mają miejscami skomplikowaną fabułę. Nawet brutalną.
Mata nui wbrew pozorom jest potężny i umie walczyć tu chyba był osłabiony i coś tam.

ocenił(a) film na 7
kirmarks

Znam doskonale fabułę Bio i wiem, że Mata nui miał ograniczenia- w tym filmie nadane przez fakt, że jego ciało to złączone cząstki piasku. Ale nadal walka jest słaba przez dziecinność. Walka nie jest brutalna. Prawie co innego mieliśmy w pierwszej trylogii.

ocenił(a) film na 8
Stomolko

No może trochę jest dziecina ta walka. Ale walki gladiatorów są ok. Nie dokończa wiem czego się w niej czepisz wyjaśnisz?

Wiesz as kusi mnie cie przepytać z uniwerszum baionikl.

ocenił(a) film na 8
Stomolko

Nie dokończa wiem co masz na myśli mówiąc dziecina walka. Chodzi o tą siłę jedności?
Mi się w miarę te walki gladiatorów podobają.

PS. Aż kusi cie przepytać z uniwersum baionicl.

Czesiek_4

Moim zdaniem ten film jest poza zasięgiem intelektualnym polskiego widza. Drugi Salt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones