PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645734}

Bitwa potępionych

Battle of the Damned
4,3 3 400
ocen
4,3 10 1 3400
Bitwa potępionych
powrót do forum filmu Bitwa potępionych

7/10

ocenił(a) film na 7

W miarę obry film, podobny trochę do World War Z. Ciekawa rola Dolpha, w formie widać jak na 55 lat całkiem niezłej.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Zgadzam się, całkiem dobry film ;)

ocenił(a) film na 7

Najemnik, znowu znajomymi? ;) Jeżeli coś tam nie poszło nie tak, to przeprosiny najszczersze ;)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Dajmy sobie drugą szanse ;)

ocenił(a) film na 7

Zawsze! :D

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Może tym razem będzie lepiej :)

Czy Wam się portale nie pomyliły ???

użytkownik usunięty
bodek75

Wypad stąd frajerze i nie wtrącaj się w nasze rozmowy.

ocenił(a) film na 9

Sam wypi..dalaj. to jest publiczna strona jak chcesz sobie pogadać to użyj wiadomości a nie w publicznym temacie

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Seagal nakręcił podobny film Naprzeciw Ciemności
Ale ten też jest dobry :)

AdamBayern01

No, jest całkiem ok.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Bardzo dobry film. Przypomina mi "Świt żywych trupów".

ocenił(a) film na 1
Iron_Maiden

Porównanie do "Świtu żywych trupów", zwłaszcza tego z 2004 roku, jest ogromnym nadużyciem. Jak dla mnie (a jestem fanem filmów o zombie) ten film to totalna pomyłka. Ktoś pisze, że "z braku laku można obejrzeć" - otóż nie. 2013 rok był słaby pod kątem zombiaczanych filmów (nie liczę tu TWD, którego trzeci sezon był naprawdę niezły, natomiast czwarty był/jest dość... nierówny).
Wiecznie żywy był dla mnie zawodem, WWZ nieco uratował ubiegły rok. Natomiast Zombie Massacre oraz "to coś" z Lundgrenem to kicha niesamowita.

AdamBayern01

Za chwilę będę ten film oglądać ;)

ocenił(a) film na 4
AdamBayern01

Ten film bym ocenił wyżej gdyby nie jedna scena - robota zarazili zombie i stał się taki jak reszta zombie to jest totalna głupota w tym filmie .Tak to bym może dał 7 bo film fajnie zrealizowany z jajem .

ocenił(a) film na 7
karef

A nie przyszło ci do głowy że doznał uszkadzania, nawet pada takie zdanie że jednostka uszkodzona. Wcześniej roboty miały usterkę i mordowały jak leci może przez uszkodzenie usterka wróciła.

Dolph zagrał na poziomie, a film całkiem fajny. Chociaż roboty pojawiły sie jak Hiszpańska inkwizycja, nikt się tego nie spodziewał.

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

No nie Dolph zdecydowanie nie byl w dobrej kondycji biegal jak kaleka przeciez. A tak poza tym to sie zgadzam fajnie sie ogladalo.

ocenił(a) film na 5
misgumis

Też zwróciłem uwagę na jego "bieg", widać, że niestety Lundi nie w formie, bo ruchy potwornie ociężałe, nie to co JCVD,

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Potwierdzam :D Film Świetny no i pierwszy horror Dolph' a Lundgren' a :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones