PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788175}

Biuro ludzkości

The Humanity Bureau
4,3 1 887
ocen
4,3 10 1 1887
Biuro ludzkości
powrót do forum filmu Biuro ludzkości

... i co tu dużo mówić, wygląda to tragicznie. To już nawet nie jest poziom Left Behind czy Kultu. Ten film ma szansę stać się nowym Birdemic. Jeśli mi nie wierzycie, to zobaczcie scenę otwierającą film. Aktorstwo, praca kamery, ujęcia, już nie wspominając o efektach specjalnych, no kurva student pierwszego roku łódzkiej filmówki zrobiłby to lepiej. Nie polecam nawet najbardziej zagorzałym fanom Cag'e, który po przyzwoitym USS Indianapolis i Historii Zemsty miał szansę odbić się od dna, to tym filmem strzela sobie w stopę. I serdeczny *uj w d*pe reżyserowi, który wiedział jakie ścierwo zrobi i jeszcze zaangażował w to nieświadomego Cag'e, który akceptuje wszystko co popadnie.

ocenił(a) film na 3
intermed1

Nicolas Cage, a Nicolasa Cage'a - jeśli już coś.

ocenił(a) film na 8
intermed1

W filmie ważny jest przekaz... historia, którą ktoś nam opowiada. A co do efektów specjalnych - polecam fallout (MI3) szmira, ale amerykańskie kino całą gębą. rzygam już "pracą kamery" i efektami, wszystkie hity na jedno kopyto. mi się podobało story ...

ocenił(a) film na 5
intermed1

Po co "uprawiasz seks" :P takie głupoty czego się spodziewałeś tytanika? Film z dobrą fabułą, nie najgorzej zagrany. Dobre sf w niskiej cenie. Nie oglądałem przez twój komentarz, wpadłem przypadkiem i wyszło że warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones