PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476192}
7,6 18 779
ocen
7,6 10 1 18779
7,7 6
ocen krytyków
Biutiful
powrót do forum filmu Biutiful

Generalnie nuda.

ocenił(a) film na 3

Spodziewałem się po komentarzach dużo lepszego filmu.
Jak na film kiepski, sceny są tak sklejone jakby scenariusz powstawał podczas nagrywania.
Większość wątków niepotrzebnych, akcja dzieje się na siłę, gdyby nie wciskany(jak zbędny wątek gejostwa to film
pewnie nie był tak popularny kilka fajnych pomysłów niestety źle zrealizowanych, jak np ten z pracującymi Chińczykami.
Jedyny motyw który mi się bardzo podobał to moment kiedy Chińczycy nie do końca się obudzili, rzeczywiście byłem zaskoczony i myślałem
że się sytuacja jakoś rozwinie, niestety poza tym wszystko przewidywalne jak kanapka z serem.

Polecam tym, którzy na siłę lubią doszukiwać się drugiego i trzeciego dna, tym którzy lubią dorabiać filozofię do
codziennych sytuacji życiowych.

ocenił(a) film na 10
Glicerolus

LOL Przecież ten film głównie mówi o tym, żeby na siłę nie dorabiać filozofii.

BTW, Twój komentarz do filmu zasługuje chyba na nagrodę dla Najsłabszego Komentarza Roku. Ubawiłeś mnie. :)

ocenił(a) film na 9
Glicerolus

Polecam dla Pani/Pana -Transformersów. Obiecuje ze nie bedzie 2 i 3 dna wiec tez nie bedzie czego szukac. Idealny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones