PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570696}
6,3 1 721
ocen
6,3 10 1 1721
Blackthorn
powrót do forum filmu Blackthorn

Zero odzewu?

ocenił(a) film na 8

Na film trafiłem w sumie przypadkiem, bo oglądając zwiastuny na youtube - Blackthorn zaintrygował mnie cudownymi zdjęciami. I rzeczywiście - operator wykonał oscarową robotę, nominacja za zdjęcia nie będzie żadnym zaskoczeniem(chociaż statuetka w tym roku absolutnie należy się Lubezkiemu). Rola Sama Sheparda również ma oscarowy potencjał, przypominał mi trochę Roostera Cockburna granego przez Jeffa Bridgesa. Bardzo dobry western bez dzikiego zachodu(bo cała akcja filmu ma miejsce w Boliwii). Mocne 8/10.

ocenił(a) film na 7
grand_1349

pobieram..jutro obejrze..!

grand_1349

Do tego świetna muzyka.. Mi się film podoba.

grand_1349

rozumiem, że kino odpada? dvd też więc zostaja piraci?

grand_1349

Chyba jedyna opcja;D Polecam mi sie podobal bardzo

ocenił(a) film na 8
grand_1349

O tak - zdjęcia przepiękne! i Sam Shepard fantastyczny w roli postarzałego -ale ciągle potrafiącego zaskoczyć - Butcha Cassidy. Bardzo dobry western z nutą refleksji.

Evie_MacR

Oj, bardzo bym chciał wystawić temu filmowi lepsza ocenę.
Przekonał mnie główny bohater, wspaniała rola podstarzałego kowboja awanturnika. Do tego piękne zdjęcia. W końcu coś nowego, Bolivia. Bardzo ładne krajobrazy z dużą ilością zieleni. Do tego strumyki, urwiska, uroczyska. Bardzo podobały mi się zdjęcia, oj tak.
Nie byłem pewien co do tego filmu, jednak zachwyciłem się zwiastunem. Skuszony ładnymi zdjęciami - obejrzałem.
Jednak trochę mnie zawiódł. Historia kształtowała się gdzieś tak do 60% filmu. Potem niestety mamy takie "nie wiadomo co, pociągnijmy historię jeszcze dłużej". Kompletnie bez celu. Nijakie zakończenie.

ocenił(a) film na 8
grand_1349

Dobre kino, oby więcej takich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones