PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570696}
6,3 1 721
ocen
6,3 10 1 1721
Blackthorn
powrót do forum filmu Blackthorn

film zagadka

ocenił(a) film na 1

przez cały film zastanawiałem się jakim cudem ten film powstał. jak ktoś mógł zainwestować przecież niemałe pieniądze w coś co kompletnie nie ma jakiegokolwiek sensu - artystycznego czy rozrywkowego. obejrzałem to niemiłosiernie nudne dzieło do końca bo nie mogłem się temu nadziwić. poza tym rzeczywiście ładne boliwijskie krajobrazy no i sentyment do Sama Sheparda

ocenił(a) film na 7
francislionel

No niestety, jak ktos stwierdza, ze conajmniej ujecie byly dobre i daje filmowi w szale 1/10 to powinien isc rowy kopac a nie zajmowac sie ocenianiem kinematografi.

ocenił(a) film na 1
SzaraEminencja

pewnie oceniłbym ten film wyżej gdybym nie lubił tak bardzo Butch Cassidy and the Sundance Kid

ocenił(a) film na 8
francislionel

Dałbyś mu 1,5?

ocenił(a) film na 6
francislionel

Zawsze mnie fascynowało rozumienie toku myślenia, czym kierują się ludzie wystawiający takie, a nie inne oceny. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak bardzo płytki, beznadziejny, pozbawiony jakiegokolwiek wyrazu musiałby być film, abym miał pretekst wystawić mu najniższą ocenę. "Blackthorn" nie jest filmem wybitnym, nie przejdzie do annałów kinematografii, być może nawet nie zwróci kosztów produkcji. Ale trzeba być wybitnym ignorantem, żeby wystawić mu "1". Teraz już zrozumiałem, tacy ludzie są "zerojedynkowi": wpadają albo w spazmatyczne uwielbienie, albo w totalną abnegację.

ocenił(a) film na 8
amerigo

Właśnie tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones