PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009831}

Blisko

Close
7,6 8 628
ocen
7,6 10 1 8628
7,3 40
ocen krytyków
Blisko
powrót do forum filmu Blisko

Świetnie pokazane przechodzenie przez różne etapy żałoby od cierpienia, zaprzeczenia i przez złość, smutek, poczucie winy, aż do przystosowania i akceptacji nowej rzeczywistości. To rozdziera serce, kiedy przyglądamy się młodemu człowiekowi, który dopiero wchodzi w świat dorastania i musi tak wcześnie poradzić sobie ze swoimi emocjami. Tak bardzo chcielibyśmy zrozumieć, chcielibyśmy wytłumaczenia i czegoś co ukoi nasz ból. Jednak myślę, że tylko czas może to zrobić, czas i pozwolenie sobie na przeżycie tych wszystkich bardzo ciężkich emocji. Tak jak złamana ręka najpierw bardzo boli, ale w końcu rana się zagoi, niestety blizna na zawszę już z nami zostanie.

Świetna gra aktorska chłopaków, którzy tak autentycznie przekazują te wszystkie stany emocjonalne, przez co możemy poczuć tą piękną wrażliwość. Bardzo cieszę się, że ostatnie premiery skupiają się na relacji i uczuciach. Dla mnie numer dwa ostatniego roku zaraz po Aftersun.

MichalSkrzekowski

Skąd bierze się etap żałoby? Czy w filmie ktoś umiera?

ocenił(a) film na 9
Mindmaster

Przepraszam nie oznaczyłem wpisu jako spoiler…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones