PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808863}
7,7 200 929
ocen
7,7 10 1 200929
7,7 60
ocen krytyków
Boże Ciało
powrót do forum filmu Boże Ciało

Boże ciało

ocenił(a) film na 5

Witam serdecznie wszystkich jeśli chodzi o filmy to pytanie do reżysera i producentów filmu zrobiliście film o mojej osobie super fajnie ale czy Ktoś wogule pytał mnie o zgodę rozmawiał ktoś że mną mało jeszcze pokazaliscie o mnie jako głównym Bohaterze

Patrykwwl

czytałam przed chwilą wpis pana żony pod jednym z artykułów... dziwna rzeczywiście sprawa, jeśli nikt z panem nie rozmawiał... na napisach zamieszczono jedynie informację, że nie przedstawia prawdziwych wydarzeń i coś o przypadkowym podobieństwie, ale mimo wszystko promuje się film, że jest oparty na faktach... tu raczej nikt panu nie odpowie z produkcji na pytania, bo to forum przeznaczone jednak dla widzów, lepiej zwrócić się bezpośrednio do twórców

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Nie jest napisany NA FAKTACH tylko na poczatku jest informacja INSPIROWANY prawdziwymi wydarzeniami. Co to znaczy inspiracja? A no to ze scenarzysta wyczul temat i napisal podobna historie.
Film na faktach z reguly jest zerniety jeden do jednego i ukazuje prawdziwe wydarzenia.

zeusik

ja nie mówię o tym, co jest zawarte w napisach, ale o tym w jaki sposób promują film dziennikarze, których twórcy za specjalnie nie powstrzymują

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

film jest inspiracja, watpie czy doszlo tu do zlamania prawa. Smiem nawet twierdzic, ze 50% akcji z tego filmu nie mialo miejsca w rzeczywistosci. Fajnie by bylo jak by Patryk sie tutaj wypowiedzial :) Jestem ogromnie ciekawy

zeusik

cóż... Patryk B. (nazwiska nie publikuję, ale bez problemu je znajdziesz) wypowiedział się już powyżej wprost: "zrobiliście film o mojej osobie", ciężko w tym momencie tu mówić o inspiracji ;)

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Jego osoba była inspiracją do utworzenia historii. W filmie chłopak wychodzi z poprawczaka. W rzeczywistości rozgrywalo się to inaczej przynajmniej takie czytam opisy.
W filmie akcja dzieje się na Podkarpaciu w rzeczywistości wydarzenia miały miejsce na Mazowszu

ocenił(a) film na 8
Patrykwwl

Niezle jaja. Falszywy ksiadz w samej osobie na filmwebie :) no coz nie wiem czy producenci zlamali tutaj prawo. Musialbys sie z tym zglosic do prawnika?
Historia zblizona do faktow?

Czekam na odpowiedz

ocenił(a) film na 8
Patrykwwl

https://www.facebook.com/Patryczekk92/posts/2552422144843411

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones