PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808863}
7,7 201 700
ocen
7,7 10 1 201700
7,7 63
oceny krytyków
Boże Ciało
powrót do forum filmu Boże Ciało

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Zakończenie w filmach jest kluczową sprawą. Wiele razy oglądałem film, który mi się średnio podował, lecz tuż po zakończeniu byłem w niebowzięty. Tutaj zakończenie było słabiutkie...od czapy... Oprócz tego, rzeczą na minus były urywki jego kazań, były mega słabe poza przemową przed swieceniem nowego skrzydła fabryki. Reżyser mógł się trochę bardziej postarać, bo jak dla mnie jego zachowanie i sposób wypowiedzi były komiczne i żałosne, nie wiem jak ludzie nie potrafili zorientować się że to nie jest żaden ksiądz.

ocenił(a) film na 9
freezbie

No cóż, w historii która stała się inspiracją dla filmu ludzie przez dwa miesiące chodzili na msze do 18 latka więc jestem w stanie w to uwierzyć. Poza tym jego zachowanie było autentyczne bo gdyby zaczął mówić piękną polszczyzną jak literat byłoby tu sztuczne.

ocenił(a) film na 9
Karol3wr

https://www.filmweb.pl/film/Boże+Ciało-2019-808863/discussion/dobry+film+%2C+a+n ajważniejsze+że...,3116958#post_16290049

tu tłumacze zakończenie

a czemu ludzie sie nie pokapowali ?
może dlatego że nikt przecież nie bierze takiej opcji pod uwagę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones