PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88338}

Bobby

6,8 5 282
oceny
6,8 10 1 5282
6,2 6
ocen krytyków
Bobby
powrót do forum filmu Bobby

Jest w napisach końcowych? Bo Kennediego grał sam Kennedy

ocenił(a) film na 7
klaustrofobiusz

była jedna scena jak on wychodził z kąś nawet nie pamiętam gdzie to było albo wchodził :P nie do końca wiem bo dawno oglądałam poszukam jeszcze i napisze

użytkownik usunięty
klaustrofobiusz

Cos Ci sie musialo pomylic, poniewaz Charlie Sheen nie gral w tym filmie, gral tam jego brat Emillo i jego stary, Martin. Na stronie jest rowniez bład, nie kto to robil ;/

klaustrofobiusz

tak jak pisałem w innym Twoim wątku Charlie Sheen występuje, pewnie nawet nie obejrzałeś tego filmu dokładnie :]

ocenił(a) film na 7
DooM_2

Charlie nie grał w tym filmie. Początkowo miał grać Kennediego, nawet miało być z nim kilka ważnych scen i być postacią wiodącą w filmie. Niestety, Charlie ma poważne kłopoty z narkotykami i alkoholem. No i trafił na odwyk. Nie był w stanie dojść do porozumienia z bratem. Pokłócili się, a postać Kennediego wypadła. W zamian za to pojawiły się epizody z LSD i chłopakami ze sztabu wyborczego. Ponoć Esteveza zainspirowały doświadczenia z bratem. Wywiad z Emilio i artykuł o filmie pojawił się pare miesięcy temu w Variety z okazji premiery.

klaustrofobiusz

Jak to? Przecież Charlie grał Martina Luther Kinga w scenie linczowania przez Ku KLux Klan!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones