PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694378}
8,0 351 835
ocen
8,0 10 1 351835
7,0 36
ocen krytyków
Bogowie
powrót do forum filmu Bogowie

I takie filmy Polacy powinni tworzyć a nie jakieś pseudokomedie.

ocenił(a) film na 10
Lucas207

Kot sobie poradził niesamowicie. Na prawdę już watpiłem w jego zdolności aktorskie.

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Niestety nie zgadzam się! Temat poważny, godny pokazania, ale pokazany wręcz komediowo. Te sztuczne fryzurki, czy intonacja Kota w rozmowach - zero powagi i emocji. Sorry, można to było zrobić dużo lepiej

ostry_cenzor

rozumiem ,że wolałbyś produkcję narodową pełną patosu i zero humoru

ocenił(a) film na 5
kaczor_07_K

A dlaczego od razu w skrajności w skrajność? Jeżeli "przeczuwasz" że jestem zwolennikiem "dobrej zmiany" to jesteś w baaaardzo dużym błędzie. Zresztą tak poza tym nie rozumiem co miałoby jedno do drugiego. Oczekiwałem normalnego, mocnego, trzymającego w napięciu filmu. Tylko i aż tyle.

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Niestety tutaj mówisz o swoim subiektywnym odczuciu do czego masz oczywiście prawo. Ja czułam, że film trzyma w napięciu i uważam go za mocny bo nie potrzebuję za każdym razem w filmie czuć się jakby ktoś przeżuł mi mózg choć i takie produkcje lubię. Także Twoje odczucia względem braków ja odbieram jako zaletę, szczególnie w poruszonej tematyce. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
Masako

Tak, to są moje subiektywne odczucia. nie byłbym uczciwy pisząc o zachwycie, skoro go nie było, po prostu nastawiłem się na nieco inny sposób pokazania zagadnienia. Fajnie, że są tu jeszcze ludzie potrafiący kulturalnie dyskutować. Pozdrawiam:)

Bilet95

No to masz następny - "Sztuka kochania" tym razem dla odmiany o Michalinie Wisłockiej, a niedawno oglądaliśmy Beksińskich.

Bilet95

Co jest genialnego w tym filmie oprócz roli Kota? Szczerze mówiąc, jakieś 80 proc. filmu to nuda jak cholera....

paw_2

Bo to chyba film akcji nie był.....

Bilet95

Dzięki za cynk, bo bym nie wiedział....

paw_2

Zawsze do usług.

paw_2

A kiedy mi podziękujesz?

ocenił(a) film na 4
paw_2

Mam dokładnie takie same odczucia. Nic zachwycającego.

ocenił(a) film na 5
paw_2

Cieszę się, że ktoś postawił pytanie, które sam chciałem zadać. Masz całkowita rację. Te wszystkie zachwyty to jakieś jaja po prostu. Film w ogóle "nie chwyta", a Kot to jedyny plus

Bilet95

Dokładnie tak.Najbardziej wkurzaja mnie komedie romantyczne w ktorych polacy sie wyspecjalizowali.I ciagle to samo w kazdym filmie ten sam schemat Grochola,Łepkowska i "Dlaczego nie?" "Jeszcze raz" itd.Ktos sie zakochuje na poczatku sie nienawidza pozniej sie kochaja i zawsze musi byc jakis pajac,luzak na dokladke dla podkolorowania.Np.Karolak albo Adamczyk itp.Jedyne co sie zmienia to aktorzy i to tez nie zawsze. Dodatkowo "KAC WAWA" "WOJNA POLSKO RUSKA" Porazka??To juz bylo dno totalne.Polskie kino.Jezeli komedie to lubie filmy typu "Chlopaki nie placza" lub "Sztos" ale to juz w sumie nie te czasy.Film "Bogowie" jednak bardzo dobry.Malo takich filmow krecimy.Jeden z najlepszych filmow ostatnich lat ktore ogladalem podobnie jak "Najlepszy" bylem na tym w kinie,super.Na poziomie wlasnie "Bogow" Jezeli nie ogladales to mocno polecam.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
skolim_filmweb

To, że coś nie jest komedią romantyczna nie oznacza, że od razu jest genialne. Bogowie niczym nadzwyczajnym nie zachwycają. Do tego porównujesz ich z filmami kompletnie innego typu. A co do samego Sztosu to też nie było to wielkie arcydzieło. nijak ma się w porównaniu z filmami z lat 60, 70, 80. Mam wrażenie, że ludzie dają się omamić pewnego rodzaju retoryce narzuconej przez koła "zaprzyjaźnione" z tym filmem. "Autorytety" krzyczą "genialny", to "szarzy widzowie" nie śmią zaprotestować. A ja będę protestował, bo to żadne arcydzieło nie jest

ocenił(a) film na 9
Bilet95

film bardzo ważny bo pokazujący odwagę Religi i jego niesamowitą wiarę w to, że niemożliwe może się stać możliwe. Kot nawet dał radę moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
Bilet95

Dużo przyjemniej się patrzy na aktorów w poważnych rolach. Ta rola Kota jest zdecydowanie jedną z najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones