PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 335
ocen
7,9 10 1 228335
4,9 47
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Film jest spoko, dla fanów zespołu i ich muzyki pewnie nawet bardzo dobry, ale to jak Rami zagrał Freddiego to naprawdę mistrzostwo. Od razu przypomina mi się Val Kilmer w The Doors, bo to też była doskonała rola. Od siebie dodam, że w kinie film wypada dużo efektowniej niż w tv. Duży ekran, nagłośnienie - wtedy dopiero czuć prawdziwą magię

bartykielski

Ale to film naj bardziej dla fanów zespołu

kropelski

Wiadomo, ale ogólnie również nie jest zły

bartykielski

Nie, no spoko, dobry film

kropelski

Pozdro!

bartykielski

Prawda to, ale jest jednak ale, Malik świetny, ale potem obejrzałem Skazanego i tam gdzie chciałbym zobaczyć Freddiego widziałem Remiego, w Skazanym nie widziałem Kota tylko Ryśka. Pierwszy odtworzył postać drugi ją nawet nie mam słów, stał się nim.

dawidrodak

Nie, no Skazany to mega film! Chyba najlepsza rola Kota

bartykielski

A mi właśnie średnio pasuje do roli Mercurego. Widać, że dużo serca włożył w przygotowanie się do roli i niewątpliwie bardzo utalentowany aktor, ale moim zdaniem rola nie dla niego.

Przemek_S_filmweb

Wiesz, to każdy ma swoje upodobania

Przemek_S_filmweb

Naprawdę Ci nie leżał? Kurcze dla mnie trudno o kogoś lepszego. Miałbyś jakiegoś innego kandydata?

birtcoils

No nie leży, chociaż tak jak napisałem, mam świadomość, że wykonał kawał roboty, żeby zagrać tę rolę.Może za bardzo utkwiła mi w pamięci jego rola w Mr. Robot. Ze znanych aktorów nie wiem, kto mógłby go zagrać. Szukał bym wśród tych mniej znanych.

ocenił(a) film na 8
birtcoils

jak dla mnie to cały Mercury. W początkowym etapie, jak ogłosili, że go zagra to myślałem, że go wzięli ze względu na nieprawdopodobne wręcz podobieństwo. Ale myliłem się na szczęście ;) Zagrał fenomenalnie

Mauna_Kea

Mogę tylko przyklasnąć Twojej wypowiedzi! Nic dodać, nic ująć

ocenił(a) film na 8
birtcoils

Rami Malek rządzi. I muzyka Queen. Reszta jest tłem.

qwert_8

Tak jest!!!!

ocenił(a) film na 8
bartykielski

Rami Malek rządzi. I muzyka Queen. Reszta jest tłem.

qwert_8

Coś w tym jest, to robi ten klimat filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones