1 godz. 31 min.
5,7 14 472
oceny
5,7 10 14472
2 034
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":594842,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bokser-2012-594842/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bokser
 • Matiasparviere70 ocenił(a) ten film na: 4

  Tym bardziej że życie niestety pisze dalszy smutny scenariusz do tej historii,Nicole po 6 latach spokoju znowu zaczęła dializy i potrzebny jest kolejny przeszczep.Nieszczęśliwa dziewczyna,życze jej wszystkiego najlepszego.Tytuł powinien być Nicole,bo to ze względu na nią powstał ten film.Saleta to kiepski bokser,i nigdy by o nim nikt filmu nie zrobił,nie mniej jednak uczynił wspaniałą rzecz,coś o wiele wspanialszego niż zdobycie mistrza świata.Jednak myśle że ten film nie powinien powstać,Probosz w roli tego amerykańca jest żałosny,widać że niskobudżetowe kino, bo nie stać ich było na prawdziwego amerykanina,co pozwoliło by uniknąć tej żenującej gry Probosza.Film ratuje Przybylska,świetnie,dojrzale zagrała swoją rolę

 • prowrocek ocenił(a) ten film na: 5

  Matiasparviere70 Smutne jest coś innego.
  Kiedy choruje dziecko sportowca/aktora/polityka, to ma najlepszą prywatną opiekę, leczone jest w najlepszych europejskich klinikach a jego losem interesują się media i spora część społeczeństwa.
  W tym samym czasie setki o ile nie tysiące innych dzieci z biednych rodzin czeka na przeszczep latami i wiele się nie doczeka. Umierają anonimowo i po cichu, a tymi z patologicznych rodzin, nawet rodzice się nie interesują. O nich nikt nigdy się nie dowie, nikt nie nakręci filmu i nikt nie zapłaci za ich leczenie w prywtnej klinice. To jest smutne, a dzieckiem milionera się nie martw. Poradzi sobie, jest kasa, opieka, prywatne szpitale....to i o zdrowie zadbają.

 • minia11 ocenił(a) ten film na: 7

  prowrocek A co za różnica czy to dziecko milionera czy biedaka? Boli tak samo. Wiadomo, że na pewno ma lepszą opiekę niż dzieci z przeciętnych rodzin, co nie zmienia faktu że dziewczyna cierpi.Świata nie zmienimy, zawsze tak było i zawsze tak będzie, że na tym świecie będą i biedacy i bogacze. Smutne jest to, że nie ważne ile masz pieniędzy- zdrowia nie kupisz.

 • prowrocek ocenił(a) ten film na: 5

  minia11 To akurat nie jest smutne. Jeszcze by tego brakowało.

 • minia11 ocenił(a) ten film na: 7

  prowrocek Źle to ujęłam, taki skrót myślowy :)
  Chodziło mi bardziej o to że nie ważne ile masz pieniędzy, w obliczu choroby wszyscy jesteśmy równi.

 • dolnoslazak ocenił(a) ten film na: 4

  minia11 Z tym bym polemizował. Już trochę udało nam się zmienić świat w przeciągu kilkuset lat.
  Zdrowie w pewnym sensie też można sobie kupić.

 • prowrocek Nie obraź się - ale piszesz bzdury - to był po prostu przeszczep rodzinny, jakich wykonuje się wiele - warunkiem podstawowym jest ZGODNY dawca w najbliższym otoczeniu dziecka/osoby dorosłej, wykazujący dobrą wole i posiadający ZDROWE własne nerki - postępowanie jest takie samo u każdego, niezależnie od jego statusu materialnego...Pozostałym osobom pozostaje wieloletnia dializoterapia i oczekiwanie na liście biorców na pobranie ZGODNEJ antygenowo nerki od osoby zmarłej - tu już wszystko zależy od szczęścia - jak w Lotku - jest to po prostu oczekiwanie aż najczęściej w tragiczny sposób umrze/zginie (klasyczny przykład - idioci na motocyklach jeżdżący 200 km/h po mieście) młoda osoba mająca zdrowe zgodne z biorcą nerki...

 • Matiasparviere70 Saleta słabym bokserem nie jest, ale na pewno nie może się równać z Gołotą ani Adamkiem. Swoje zrobił, w kickboxingu osiągnął wszystko, w boksie też to mistrzostwo Europy wygrał i wywalczył je z dobrym zawodnikiem (pal licho że nie obronił go ani razu, a potem przegrał także rewanż z Niemcem).

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • mejbirdus Pas zdobył, ale w jakich okolicznościach?! Przeciwnik nie wiadomo dlaczego wycofał się z walki, wygrywając wszystkie poprzednie rundy.

 • lachus77 A może kontuzja :D? Albo spuchł. Rewanż tak czy inaczej wygrał