film

Boogeyman 2

2007
1 godz. 29 min.
5,4 5 518
ocen
5,4 10 1 5518
982
chce zobaczyć
Laura cierpi na paniczny lęk przed potworem czyhającym w ciemności. Aby pokonać strach, zgłasza się do szpitala psychiatrycznego. Więcej Mniej
Boogeyman 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria``

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Laura Porter zmaga się z długotrwałą fobią, polegającą na paraliżującym strachu przed czającym się w mroku legendarnym potworem – boogeymanem. Nie radząc sobie z opanowaniem sytuacji, w poszukiwaniu pomocy na własną prośbę zgłasza się do szpitala psychiatrycznego. Jednak pobyt tam bardziej przypomina horror niż terapię. Laura szybko uświadamia sobie, że pomysł, by stanąć oko w oko z własnymi lękami nie był najlepszy... [opis dystrybutora]

na podstawie
Eric Kripke (postacie)
studio
Destination Films (przedstawia) / Ghost House Pictures (przedstawia)
tytuł oryg.
Boogeyman 2
inne tytuły
Film kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 8/10

  fjona1 ocenił(a) film na 8

  Film bardzo dobry. Trochę dziwi mnie tak niska ocena i stwierdzenie że dużo gorszy od części pierwszej ale są oczywiście gusta i guściki. Film jakiś bardzo straszny nie był ale dużo w nim akcji, fajna muzyka i do końca nie wiadomo kim tak naprawdę jest tytułowy Boogeyman.
  W filmie trochę za dużo krwi, przypomina... więcej

  4
  • Szału nie ma.

   jacek_lodz ocenił(a) film na 4

   Ogląda się lepiej niż "jedynka", ale i tak bzdura goni bzdurę i kalka goni kalkę. Awaria telefonów uniemożliwia wyjście bohaterów z budynku szpitala - już to nieźle mnie rozbawiło. Może od początku trzeba było oglądac to jako parodię?

   • 4/10

    michalmakula ocenił(a) film na 4

    Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

    • 7/10

     shira8989 ocenił(a) film na 7

     najlepsza ze wszystkich części z ciekawym zakończeniem

    • Bardzo fajny horror o fobiach ; można dowiedzieć się jakie są ich rodzaje i uświadamia nam przez co przechodzą osoby które muszą mierzyć się z nimi w codziennym życiu . Sam zmagam się z nią i wiem jak bardzo utrudnia życie.