ich miny mnie rozwalily zawsze takie pogodne heh troche debilne ale mi sie to wlasnie podobalo humor w filmie jest bardzo specificzny wiec nie kazdemu sie moze przypasc do gustu ja przynim niezle sie usmialem ale trzeba dac filmowi szanse a nie znechecac sie do niego juz po 5min jak to niektorzy czynia... pozdrawiam
Niestety, ten film to jedno wielkie nieporozumienie. Niby chcą być śmieszni, niby starają się coś przekazać, jednak efekt jest taki, że już po paru minutach film zdobywa tytuł "Najgłupszego jaki się widziało".Niestety, film nakręcony chyba tylko i wyłącznie dla sztuki. Zdecydowanie odradzam tę pozycję.
Film jest po prostu straszny!!Główni bohaterowie (debile) irytujący i groteskowi!Muzyka w filmie kompletnie niedopasowana i czasem kretyńska jak sam film (bywa, że na plus:)) Pomysły scenarzysty na dowcipy strasznie płytkie (ani razu się nie zaśmiałem, a uwielbiam np.filmy braci Farrelly'ch), niektóre ujęcia są...