PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685806}

Brakujące zdjęcie

L'Image manquante
7,1 996
ocen
7,1 10 1 996
7,8 4
oceny krytyków
Brakujące zdjęcie
powrót do forum filmu Brakujące zdjęcie

nawet nazizm nie byl ani w polowie tak szkodliwy,chory tepy i niebezpieczny jak komuna

skorpionmj1

Bzdury. Komunizm to przy nazizmie piknik. Nie wszędzie komunizm przybierał tak ekstremalne formy jak w Kambodży. Na przykład taki PRL to była prawie sielanka w porównaniu z Kambodżą czy (jeśli porównujemy z nazizmem) III Rzeszą. Więc nie piszmy głupot. :P

ocenił(a) film na 6
Davus

naucz sie korzystac ze stopniowej skali ocen najpierw a potem podejmuj dyskusje na powazniejsze tematy...

ocenił(a) film na 7
skorpionmj1

To co się działo w Kambodży to bez dwóch zdań piekło. Ciężko ocenić taki dokument.

skorpionmj1

odpowiedź do skorpionmj1 i innych "przesterowanych" wszechobecmą propagandę. O wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia (albo odwrotnie) mogą mówić przede wszystkim ci, którzy na własnej skórze przeżyli czasy komuny i postkomuny. Solidaryzuję się z wypowiedzią Davusa. Mogę tylko podziękować losowi, że nie poznałem nazizmu.

ocenił(a) film na 8
Davus

Komunizm - Korea Północna, Kambodża, Rosja. Porównaj to z 3 Rzesza. Nazizm niszczył inne rasy, komunizm wszystkie, a głównie swoich obywateli. Nie ma nic gorszego niz komunizm, najbardziej zbrodnicza ideologia świata.

skorpionmj1

Masz całkowitą rację, ale ogromna rzesza ludzi bredzi o komunizmie z ludzkim obliczem (zarażeni Michnikiem w Polsce, mnóstwo Francuzików i Anglików, którzy nie przeszli tej szkoły, itd). Nie jestem osobą religijną, ale w walce lewactwa z religią (jaka by nie była) stoję po stronie wiary. Dlatego też brzydzi mnie w UE lansowanie postaw i wzorów tzw. liberalnych (zauważyłeś, że komuna zmienia znaczenie słów, więc piszę często tzw.).

ocenił(a) film na 6
Krzypur

po prawdzie nazisci to tez lewacy z tym ze narodowi ale mimo wszystko mniej szkodni poniewaz zasadniczo nie nacjonalizowali swoich przedsiebiorstw i nie niszczyli w ten sposob swojej gospodarki. nawet dzis najbiedniejsze kraje na swiecie to komuna i post komuna.

narodowi lewacy maja na koncie kilkadziesiat milionow ofiar "lewacy miedzynarodowi ''maja SETKI milionow sam chairman Mao ma okolo
50 milionow swoich wlasnych obywateli wyslanych do nieba.

lewacy miedzynarodowi sa szczegolnie grozni dla obywateli kraju w ktorym przejma wladze ,a nazisci bardziej dla innych narodow .niemcy przez setki lat beda korzystac z przewagi ktora dal im nazizm a polacy przez setki lat beda ponosic konsekwencje komunistycznej utopii

ten film warto obejrzec

http://www.youtube.com/watch?v=oVZjyyAE-78

ocenił(a) film na 8
skorpionmj1

Nie ma sensu takie porównywanie. Dla mnie większy problem stanowi fakt, że takie wielkie rzesze ludzi dają się podporządkować jednostkom owładniętych obłąkanymi ideologiami. Czemu nie dostrzegają w porę fałszu tych idei i wierzą, że wprowadzenie ich w życie przemieni świat w raj na ziemi?

ocenił(a) film na 9
Krzypur

Błędnie zakładasz, że ludzie muszą się opowiadać za jednym z dyktatów i być komunistami lub katolikami. Można trwać w opozycji do obu tych chorych ideologii.

skubanymateusz

Nie napisałem niczego takiego, tylko że w walce jednego z drugim opowiadam się po tej stronie (gdyby trzeba by było się opowiedzieć, a dobrze wiesz, że w historii już były takie albo-albo). Można trwać w opozycji, nawet więcej - można ignorować obydwie "opcje" światopoglądowe i ja tak robię dopóty, dopóki "nie muszę" się opowiedzieć. Owo "muszę - nie muszę" dotyczy na szczęście (na razie?) sporów na poziomie wymiany zdań a nie kul. Bliższa jest mi Polska i tradycja chrześcijańska wraz ze swoimi demonami niż kłamstwa bez Boga.

Krzypur

triumfujący komunizm ZAWSZE kończy się ubojem ludzkim na niewyobrażalną skalę...

skorpionmj1

pełna zgoda z uzupełnieniem, że to nazizm uczył się od komunizmu... komunizm to ludobójczy bandytyzm przynajmniej o klasę krwawszy, ale oczywiście nazizm to również system zbrodni...

ocenił(a) film na 8
skorpionmj1

To nie komunizm, nazizm czy inne g...o to LUDZIE. Podli, zwyrodniali, a jednocześnie mali, nikczemni, zezwierzęceni ludzie. Obraziłam zwierzęta, przepraszam. Dla tych zwyrodnialców to obojętne jak nazywa się ich pseudo idea, pseudo system. Oni chcą pokazywać swoją wyższość, chcą zniewalać, zabijać, pastwić się i poniżać, bo sami są NIKIM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones