Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:06
Film

Brazilok

2017 1 godz. 45 min.
5,5 290
ocen
5,5 10 1 290
537
chce zobaczyć
{"id":"802343","linkUrl":"/film/Brazylijczycy-2017-802343","alt":"Brazylijczycy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/23/43/802343/7899254.2.jpg"}
W małym węgierskim mieście rozgrywa się turniej piłki nożnej. Po raz pierwszy bierze w nim udział zespół złożony z zawodników cygańskiego pochodzenia.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Brazylijczycy
Zwiastun nr 1 (polski) 2:06
Brazylijczycy - Zwiastun Nr 1 (polski) Brazylijczycy - Zwiastun Nr 1 (polski)

Małe węgierskie miasteczko Acsa ogarnia chaos po decyzji burmistrza, który - za namową miejscowego księdza - po raz pierwszy w historii zaprasza do wzięcia udziału w turnieju piłkarskim drużynę złożoną z zawodników cygańskiego pochodzenia. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Rio de Janeiro, którego sponsorem jest brazylijski milioner. Rozpoczynają się pełne emocji rozgrywki, których stawka jest bardzo wysoka.

studio
M&M Film
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nie ma to jak najpierw puścić film do TV

  krzysztofek1003

  a potem do kin :D

  2
  • Opis filmu

   PhantomLord71

   W małym węgierskim miasteczku Acsa rozpoczyna się turniej piłkarski. Miejscowy ksiądz namawia burmistrza (Ernő Fekete), aby po raz pierwszy w historii zaprosił do udziału w rozgrywkach drużynę złożoną z zawodników cygańskiego pochodzenia. Okazuje się, że tegorocznym sponsorem nagrody głównej jest brazylijski ... więcej

   3
   • Po prostu MUSZĘ!!!!

    zatkaokakao

    MUSZĘ TO ZOBACZYĆ!!!! ;-)

   • Jaki jest przepis na idealny sos cygański?

    icenumerocinq

    Idź na targ i za1eb kilka pomidorów.

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.